Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az, hogy állandóan...

Mitől van az, hogy állandóan feladatokat adok fel magamnak?

Figyelt kérdés
például: ha nem érek be a szoba közepéis addig amíg 17:30 ra vált az óra, akkor nem lehetek sikeres ember az életben, meg ilyesmik. értitek, hogy ha nem teljesítek megadott időkre dolgokat, valami veszteségem lesz, és ezzel zsarolom magamat! ez mit jelenhet???
2009. jún. 24. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy lökött vagy. Nem hiszem, hogy ez ártalmas lenne.:)
2009. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kényszeres viselkedés. Ha már te is úgy érzed, hogy sok,keress fel egy pszichológust!
2009. jún. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ceri ***** válasza:

Szerintem meg elsődlegesen magadban bízz. Úgy gondolom az egyedüllét megy az agyadra. Javíts ki ha nincs igazam.


Adj magadnak értelmes feladatokat a hülyeségek helyett.

Ismerkedj, barátkozz. A lényeg, hogy valós problémákkal foglalkozz.

2009. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát, sztem túlságosan is társasági lény vagyok.

ez csak akkor van, amikor egyedül vagyok. ez kb. esténként szokott lenni, de nem minden este vagyok egyedül, mindig van valaki velem.

2009. jún. 25. 17:52
 5/10 ceri ***** válasza:

Ez a ha, akkor... olyan babonasághoz hasonló dolog. Azokra jellemző, hogy a HA és AKKOR közt nincs értelmes összefüggés.

Nem vagy babonás?

2009. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy kicsit... :)
2009. jún. 28. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mersz egyedül lenni. Pedig nagyon kéne, mert a túl sok társaság az agyára mehet az embernek. Próbálj meg kikapcsolódni, nem lesz semmi baj, hidd el.
2009. júl. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
régen énis csináltam ilyeneket,de már elmúlt..sztem kinövöd...:D
2009. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okay, köszii
2009. aug. 7. 14:06
 10/10 anonim válasza:
igen, velem másfél évvel ezelőtt volt ez... ha nem léptem rá az egyik lépcsőfokra, visszaléptem...én is kinőttem. amúgy tudom, hogy milyen borzalmas, amikor "most már biztos történni fog valami rossz". :)
2010. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!