Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus nélkül hogy...

Pszichológus nélkül hogy oldottad meg?

Figyelt kérdés

önbizalomhiány... tehetetlenség... gyűlölködés


most hogy új életet tudnék kezdeni, most lenne leginkább szükség az eszemre, tanulni kéne de nem tudok úgy érzem leeresztettem. túl távoli a célom ahhoz hogy erőt meríthessek belőle


túl fiatal vagyok ahhoz h bogyókat tömjenek belém


volt már aki kikecmergett ebből egymaga?

vagy ok, pszihológussal... ő miben tud segíteni?


a hasznos válaszokat értékelem!



2012. máj. 11. 17:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a te válaszod is köszönöm bár egyáltalán nem találom hasznosnak m nem a kérdésre válaszol. pszichológusról azt kérdeztem h mit tud segíteni. nem adok piros pacsit azért neked se ha már írtál


mindenkinek : ha van saját story a kikecmergésről, azt várom! kösz

2012. máj. 12. 07:57
 12/12 anonim válasza:
Van egy tanfolyam: Agykontroll (www.gyerekagykontroll.com) Varga Diána az oktató. Nagyon hasznos, a tanfolyam segítségével el tudod altatni magad, ha este beállítod az elmédben reggel abban az időben fel tudsz kelni. Sokkal könnyebb a tanulás vele és pl. leszokhatsz a rossz szokásaidról (én így szoktam le a körömrágásról). Így lehet hogy hülyeség de ha ott vagy rájössz hogy óriási ajándék!
2012. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!