Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a francnak néznek bolondnak?

Mi a francnak néznek bolondnak?

Figyelt kérdés

Imádok festeni, és nagyon tetszenek a vér festések. Szeretném kipróbálni én is,milyen vérrel festeni. Persze nem máséval hanem saját vérrel. megvágnám a karomat vagy az ujjamat és jönne a vér. Mikor ezt elmeséltem,totál bolodnak néztek,és pszichológushoz akarnak vinni... anyámnak tetszik az ötlet,ő tudja hogy milyen vagyok.

Most ez tényleg ennyire elítélendő dolog?


2012. máj. 11. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

És hogy lehet úgy festeni vérrel, hogy ne alvadjon meg? Gondolom bele kell tenni valami kulimászt, hogy megfelelő állagú maradjon. De hát ennyi erővel egyszerűbb vér színű festékkel alkotni.


Mindenesetre én sem örülnék, ha szerettem evvel szórakozna. Lehet, hogy nem jól ponton vágja el a karját a magányos alkotás közben, aztán ott vérzik el.

2012. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

csak már uncsi a festék....://////

Azért tudom hol kell vágni magamat. Mellkas,meg egyéb helyek...

köszi a választ azért:)

amúgy szeretem a fájdalmat.

2012. máj. 11. 20:49
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Khm... Ha uncsi a festék, tudom ajánlani a székletet. Biztos nagyon menő lennél művész körökben és nem is csak a látvány "dolgozna"...
2012. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:)) nyomorult életű lehetsz,igazán sajnállak:)
2012. máj. 12. 10:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfelel, te viszont bolond vagy.
2012. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 x) ***** válasza:
Az sose normális ha valaki kárt akar tenni magában.. szerintem tényleg van valami bajod és nem csak unod a festéket. Ezerféle módon és rengeteg anyaggal lehet festeni, ez csak kifogás.
2012. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elítélendő, mert közben ártasz valakinek (magadnak). Tudod: mindent szabad, amivel nem ártasz senkinek és nem tilos. Ez -picit sarkítva- körülbelül olyan gondolat, mint felgyújtani Rómát azért, hogy gyönyörködhessünk a lángokban.
2012. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Oké,akkor bolond vagyok:)) Nem is baj^^

kellemes hétvégét:D

2012. máj. 13. 13:04
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is akarok a véremmel festeni. De én bolond is vagyok :)
2012. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Oké,akkor bolond vagyok:)) Nem is baj^^ "


De baj, mert manapság akinek van valami furcsasága, az nem problémának tartja, hanem művészi vonásnak, ezért mintha még keresnél is valami hülyeséget, amivel azonosulhatsz, hogy "művészlélek" lehess. Nekem amúgy mindegy, mert a te véred (arra készülj fel amúgy, hogy sok vevőd nem lesz). Csak nehogy majd egyszer azt találd ki, hogy te csak levágott emberi koponyákból vagy hajlandó szobrot építeni.

2012. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!