Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a francnak néznek bolondnak?

Mi a francnak néznek bolondnak?

Figyelt kérdés

Imádok festeni, és nagyon tetszenek a vér festések. Szeretném kipróbálni én is,milyen vérrel festeni. Persze nem máséval hanem saját vérrel. megvágnám a karomat vagy az ujjamat és jönne a vér. Mikor ezt elmeséltem,totál bolodnak néztek,és pszichológushoz akarnak vinni... anyámnak tetszik az ötlet,ő tudja hogy milyen vagyok.

Most ez tényleg ennyire elítélendő dolog?


2012. máj. 11. 19:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kicsit sem mondtam hogy művész akarok lenni:) Sőt,manapság már nincsenek igazán művészek,csak 1-2.

Második: magamnak festek,nem másnak.

Ha megkérnek akkor rajzolok,és festek kérésre.

tehát én NEM akarok művész lenni,légszíves ne forgasd ki a szavaimat,mert én ilyet NEM írtam:) Saját magam szórakoztatására festek.

2012. máj. 13. 14:45
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem érzem hogy problémám lenne,boldog,kiegyensúlyozott vagyok. Dolgozom is. Barátaim is vannak,járok társaságba. És nem fáj az élet:D
2012. máj. 13. 14:46
 13/19 anonim ***** válasza:
De ha fájna, az is tetszene, nem?
2012. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szereted a szexet nem?

Szereted a fagyit?

Szereted a zenét?

....stb...

mindenki mást szeret!

Amúgy voltam már pszichológusnál anno,nem is egynél. Mi lett a vége? boldogtalan voltam!

2012. máj. 13. 18:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, de ne veszíts sok vért!
2012. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
kösz!
2012. máj. 14. 18:04
 17/19 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Mert én olvastam már menstruációs vérrel való festésről is... :D

Amúgy grafikus tanuló vagyok, egyszer egyik egyik osztálytársamnak eleredt az orra vére és azzal festette tovább a képét. Sőt, egyszer történt olyan (nem a mi osztályunkban) hogy jött egy aktmodell nő, akinek éppen megvolt. Megoldás? Tettek alá egy lavórt. :DDDD

Szóval az ilyen "művészlelkek" nem rettennek el semmitől. Az meg hogy karcolgatod magad annyira hogy jöjjön vér, begyógyul, meg se fog látszani a helye, azon kívül alig fáj. Nem látok ezzel problémát.

2012. máj. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Igen,lány vagyok:D

Igazából nem karcolgatás,de köszi a választ:D

:))

2012. máj. 16. 07:08
 19/19 A kérdező kommentje:
Találtam megoldást :) Már akit érdekel a vérrel festés,és van elég bátorsága... Gyorsan kell festeni vele... és ujjat vágni,nem nagy dolog( penge).. egyik ismerősöm azt javasolta hogy művérrel is lehet:D
2013. márc. 22. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!