Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a ragtapaszokat!...

Utálom a ragtapaszokat! Undorodom tőlük, már ha csak rá gondolok egyre, elkap a hányinger, bekönnyezem stb. Ez milyen fóbia?

Figyelt kérdés
Továbbá nem ennyire intenzíven, de így érzek az árcímkék, meg a koszos matricák iránt is...Kiskoromban is ez volt.

2012. máj. 24. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
LOL
2012. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit tényleg vicces így visszaolvasva, de sajnos ez az igazság :/ Elég durva kirohanásom volt néhány napja is emiatt :/
2012. máj. 27. 13:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtómon a kulcslyuk egy ragtapasszal van leragasztva, mert állandóan benéztek rajta, na ez milyen? :D
2012. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Osztálytársam nővére a gomboktól van kiakadva kiskorától kezdve. Szerintem ez nem fóbia, csak undorodsz tőlük.

Én a lufiktól és a fogaktól (nem attól hogy fogorvoshoz kell menni vagy hogy kipotyognak a fogaim fiatalon hanem egyszerűen ha látok egy kiesett fogat) rettegek. Mivel azt írtad, hogy az árcímkék nem olyan vészesek, és az az egyetlen amit nem tudsz kikerülni a mindennapi életben, szerintem ez nem súlyos. Ha megvágod valamid, akkor legfeljebb bekötözöd és nem tapasztod.

2012. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
őrizd meg a nyugalmad, egyszerűen csak hülye vagy
2012. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3. Na abba a kulcslyukba se néznék be, az tuti :D

4. Igen, talán inkább undornak nevezném :)

5. Köszönöm szépen, nem poénból csinálom. Bár lehet van valami a válaszodban :'D

2012. máj. 29. 17:49
 7/15 anonim válasza:
a kérdésedre válaszolva,ez Ragtapaszfóbia!!!!
2012. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem egyébként tényleg undorítóak tudnak lenni a ragtapaszok, főleg a használt mocskos ragtapasz, koszos ragasztós része

ahogy a por, esetleg kisebb szőrszálak, hajszálak beletapadnak a ragacsos tapasz felületébe


(#5)

2012. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na igen :S Főleg ha egy ilyen úszik feléd a strandon a vízben :'D ÁÁhhh ott nekem végem :D
2012. jún. 4. 20:38
 10/15 Miró Kiss Ida válasza:
100%

Valamikor, valamilyen "afférod" lehetett egy ragtapasszal. Lehet, hogy szőrrel együtt rántotta le egy undok nővér, vagy valami bölcs pedagógus a szádat ragasztotta le, hogy ne beszélj annyit.

Ha rájössz, hogy honnan ered a fóbia, akkor már EFT-vel könnyen le lehet jönni róla.

2012. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!