Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a ragtapaszokat!...

Utálom a ragtapaszokat! Undorodom tőlük, már ha csak rá gondolok egyre, elkap a hányinger, bekönnyezem stb. Ez milyen fóbia?

Figyelt kérdés
Továbbá nem ennyire intenzíven, de így érzek az árcímkék, meg a koszos matricák iránt is...Kiskoromban is ez volt.

2012. máj. 24. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyanezt érzem, mikor az országgyűlésre gondolok...
2012. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na igen :D
2012. júl. 20. 21:01
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos ,hogy a ragtapasszal volt "valamikor valamilyen afférod" egyszerűen csak lehet ,hogy minden ok nélkül erre "ragaszkodott" rá a félelmed amit valami más keltett , de nem feltétlenül igaz, hogy ha én most félek a konnektoroktól akkor én kisbaba koromba megráztam magam vele. Egyrészt.

Másrészt ez tényleg kicsit vicces, hogy hogyan lehet ilyesmitől ennyire kiakadni :)

De ilyesmi nekem is van ezt hallgasd: ha egy főtt (és már megpucolt tehát egy fehér ) tojásra gondolok elkap a hányinger nagyon durván. Viszont ha meg kell enni akkor meg nagyon szeretem :D Lágy és főtt formába is sőt ha például rakott krumpliba van akkor mindig arra törekedek ,hogy sok tojást szedjek mert szeretem :D De most is ahogy ezt írom és rágondolok elkap a hányinger , már érzem is a torkomba . Pedig szeretem :D

2012. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hogy tudod megenni azt, amitől undorodsz? o.O Tök érdekes "félelem" ez is :D
2012. júl. 20. 22:08
 15/15 anonim ***** válasza:
nem undorodom tőle... csak a gondolatától :D De attól nagyon. Az előbb is már készültségbe voltam amennyit írtam róla.
2012. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!