Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexia - Csak én gondolom...

Anorexia - Csak én gondolom úgy, hogy az ilyen emberek undorítóak?

Figyelt kérdés

Mármint nem külsőleg, hanem belsőleg. Mindenki azt mondja, hogy jaj szegények, nem tehetnek róla, hogy ilyenek, mert az anorexia egy betegség, nem tudnak mit tenni ellene, és sokszor a szülőket(!!!!) hibáztatják érte. Az én véleményem szerint nagyon hülyének és BAROMI önzőnek kell valakinek ahhoz lennie, hogy tönkre vágja az életét és azzal együtt persze az egész családét is.. Egyszerűen undorodom ettől.

Vannak még, akik így gondolják, vagy totál egyedül vagyok ezzel a véleményemmel..?



2012. jún. 1. 10:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
hát ez szép..én is beteg vagyok. mielőtt lefogytam csak kicsit a seggemen és a combomon voltam husis és a drágalátos keresztanyám megjegyezte, hogy álljak le az evéssel. és leálltam xD már nem is tartom vele a kapcsolatot. az ilyen beszólások miatt lettem beteg és amíg kórházba nem kerültem tisztában se voltam vele, hogy amiben szenvedek az anorexia... csak nem ettem és kész
2013. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!