Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki lehet öngyilkos?

Valaki lehet öngyilkos?

Figyelt kérdés
Valaki lehet azért öngyilkos , hogy gondja van de nem beszél róla senkinek , sokáig magában tartja . Nem beszél a problémáiról.. lehet ez miatt ?

2012. jún. 2. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan emiatt szoktak öngyilkosok lenni az emberek!
2012. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.Ha számára megoldhatatlannak tűnő gondja van, és nincs senki, akivel meg tudná beszélni, akiben teljesen megbízna, akkor bizony lehet.Főleg ha a környezete észre sem veszi, hogy szó szerint megöli a gond.
2012. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ
2012. jún. 2. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Gondja mindenkinek van. Kinek kisebb, kinek nagyobb. Az öngyilkossághoz azért több kell.
2012. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki még soha nem jutott el odáig, az nem értheti, hogy miért lesz valaki öngyilkos.Olyankor mintha másképp látná a dolgokat, beszűkül a gondolkodása, és egyszerűen nem lát más kiutat.Azt sem látja talán, ami mindenki másnak nyilvánvaló.Ezért is lenne fontos, hogy beszélhessen.
2012. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is voltam már, legfőképp emiatt..szóval..14/l
2012. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
voltál már öngyilkos? szóval létezik a reinkarnáció?
2012. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és hogyan lettél öngyilkos?
2012. jún. 12. 19:06
 9/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlen azért mert nem beszél róla senkinek. ha valakinek el is mondja de nem tudja megérteni mit kéne tennie a kiút érdekében vagy vmiért nem képes kivitelezni, esetleg nem tudnak neki mit mondani, az teljesen ugyanaz. mert a problémák ugyanúgy megmaradnak.
2012. jún. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
engem barátnőm készít ki teljesen , mert tojik a fejemre és otthagyni nem birom mert tudom hogy szeret de mégsem érdekli az én lelki állapotom vagy hogy rosszul esik hogy nem törődik velem ... és tényleg elszoktam rajta gondolkozni , de persze csak mérgembe ...
2012. jún. 19. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!