Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez milyen mentális...

Szerintetek ez milyen mentális betegségre utal?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Amikor egyedül vagyok és nincs senki a közelembe el kezdek beszélni szóval magamban beszélek de rengeteget és saját magamtól kérdezek dolgokat majd válaszolok rá.Ha unatkozok akkor meg kitalálok valami történetet és ezt elkezdem mesélni úgy mond valakinek persze ez én vagyok.Meg olyan ,hogy múltkor valami nővel beszélgetem a fejembe aki magyarázott nekem és tanácsokat adott hogy,mit csináljak és mondom magamba má megint hülye vok ő meg ,hogy nem vagy az .Szerintetek pszichológushoz menyek el ?

2012. jún. 9. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez autistákra is jellemző lehet, stimmingnek hívják asszem angolol, vagy vocal stimmig vagy valami hasonló, amikor azért beszélsz magadban hogy elszórakoztasd magad
2022. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!