Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikbetegség, szorongás?

Ez pánikbetegség, szorongás?

Figyelt kérdés
Gyakran érzek látszólag ok nélküli félelmet a mellkasomban, a szivemnél. Ilyen fojtogató érzés. Rohamaim nincsennek, csak a közérzetem rossz ettől. Volt ilyen múltévben is, fél évig kb., akkor folyton betegségeket képzeltem be magamnak, meg féltem a haláltól. De utána elmúlt. Tegnap is rámtört ez az érzés, és lecsendesítettem, elmulasztottam. Ebből gondolom, hogy ez mentális probléma. Meg pár hónapja kipróbáltam egy legális kábítószert, csak kiváncsiságból. Direkt a minimális mennyiséget vettem be, mert nem akartam hogy erős legyen, illetve sose csináltam még ilyet, meg nem is fogok, csak kiváncsiság. Hatása nem nagyon volt semmi, de akkor elég erősen éreztem ezt a szorongó érzést, féltem a megőrüléstől meg ilyesmi. Ez utóbbi dolog miatt nem kérek letolást, még fiatal vagyok, és kiváncsi voltam.

2012. jún. 12. 13:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel ez semmiképpen sem normális viselkedés, nem tudom mit gondoljak. Egyáltalán hogy oldjam meg.
2012. jún. 12. 14:01
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen magamban kéne valamit helyreállítani, mert gondolom innen fakad a probléma.
2012. jún. 12. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szakemberel kellene megbeszélned a problémáidat.
2012. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Így van, a szorongásaiddal kapcsolatban mondhatunk akármit, az nem segít. AMikor én szorongtam, kaptam ám a jótanácsokat, már akár könyvet is írhattam volna belőlük, de mégse segített. Aztán kerestem egy pszichológust, most meg már 1,5 éve minden ok. :)


Neked is ajánlom,. hogyha budapesti vagy, akkor keresd meg Szokolai Árpádot! A neten megtalálod, kérj tőle időpontot.

2012. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez szorongás? Vagy bediliztem?
2012. jún. 12. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Lépj kapcsolatba Szendi Gáborral. A normál pszichiáterek csak megpróbálnak telitömni majd gyógyszerekkel, ami többet árthat, mint használ.


A vitamin vagy ásványi anyag hiány is okozhat problémákat.


[link]


A fórum részt is érdemes elolvasni.

2012. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Egy ideje állandóan ideges vagyok meg félek, kivéve akkor ha itthon vagyok. Félek hogy nagy tömeg előtt rosszul leszek vagy valami. Csak azt nem tudom hogy mi váltotta ki megint ezt az idegességet. Nekem is szúr néha a mellkasomnál és néha nehezen kapok levegőt.
2012. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!