Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Irracionálisan gondolkodom...

Irracionálisan gondolkodom szerintetek?

Figyelt kérdés

Az életnek vagy a halálnak sem tulajdonítok nagy jelentőséget. Ha most valaki rám támadna és meg akarna ölni, nem ellenkeznék. Nem hiányozna semmi és senki. Valamiért annyira be vagyok lassulva, hogy nincs energiám kivitelezni egy korrekt öngyilkosságot.

Túl sokan vagyunk így is a bolygón, mindenhol a túlnépesedésről beszélnek, akkor meg mért kell megmenteni az embereket? Nem csak engem, hanem bárkit. Túl sokan vagyunk és túl sok energiát használunk, túl kicsi ez a bolygó. És miért lettünk ilyen sokan? mert jobbak a körülményeink, a betegeket meggyógyítjuk stb.


2012. jún. 16. 22:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
abba akartam belekötni, hogy a mondat elején azt írtad, hogy nincs túlnépesedve a bolygó, a végén meg azt, hogy mi a megoldás a túlnépesedésre
2012. jún. 17. 22:11
 12/14 A kérdező kommentje:
21:40 egyetértek, sőt nem csak hogy lényegtelen, hanem talán még jó is, ha páran likvidálják magukat, bár http://www.youtube.com/watch?v=ePWQD_C2l7g&list=PL6364ECCD0B.. ez kicsit azt sugallja, hogy a bolygónak vagy az emberiségnek legalábbis annyi, a kérdés csak az, hogy mikor és ha ezt figyelembe veszem, akkor akár élni is lehetne :D
2012. jún. 17. 22:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy ennyire nincs miért élned...

A megoldás meg a születésszabályozás lehetne. Előbb utóbb kihalna a nagy részünk.

Ha véletlenül pedig sok összeesküvés-elméletet olvasol, akkor pedig miért nem nyugodsz meg? Tudhatnád, hogy év végére csak ötszázezren leszünk a bolygón. :D

2012. jún. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 dezső076 válasza:
Figyelj haver ha már megszülettél használd ki az alkalmat és élj.A többit szrd le.Nincs vesztenivalód.
2012. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!