Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a depresszió tüneteinek...

Ez a depresszió tüneteinek számít?

Figyelt kérdés
Szóval éppen azthiszem kezdek ki ebickélni belőle és most így "világok" vagy inkább világnézetek közt ingázom mert egyszer eszembe jutnak a múltbeli sérelmek rossz hangulatom van nem tudok pozitívan tekinteni a jövőre a múltba merengek mint írtam amitől nagyon rossz kedvem lesz. De másszor viszont pozitívan vagyok felöltődve vannak terveim nem vagyok negatív még egész jó kedvem is lesz ilyenkor. Tényleg ez mintha két dimenzió lenne és a "rossz" az mintha nem is ez a világ lenne hanem valami sz*r vagy nemtudom. Elég fura ezt így leírni.

2012. jún. 17. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg ha jól vagyok akkor nem "félek" ilyen tevékenységektől mint alvás, egyedüllét ,éjszaka stb. Mert ha rosszkedvem van akkor ezek kegyetlenek tudnak lenni.
2012. jún. 17. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább szorongás
2012. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ?:O
2012. jún. 17. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:

csak tipp, azért gondoltam, mert írtad, hogy félsz dolgoktól

esetleg mániás deepresszió illik a leírásodra, a 2 "dimenzió" miatt: [link]


de egyébként nem lehet, hogy csak alapból valami miatt rossz a kedved? mert úgy tudom, csak akkor számít betegségnek, ha minden ok nélkül lesz rossz kedved, de azért megkérdezhetnél erről egy orvost is ;)


itt vannak a tünetek [link]

2012. jún. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!