Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet orvosolni a férfi...

Hogy lehet orvosolni a férfi önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, akivel csak lehet közvetlen, több vélemény alapján jófej, jószívü stb, nem az a felvágós..

Nemtudom miért de nagyon önbizalomhiányom van a fogszabályzóm miatt, és azért nem vagyok egy kigyúrt testü álompasi..

Volt már sokszor hogy egy egy lány helyesnek talált és ezért össze akartak velem jönni, de én valamiért mindig megijedtem és meghátráltam. Szeretnék én is barátnőt, volt már hogy kerestem egy lányt, dumálgattunk, és amikor arra került a sor hogy lépni kéne, én nem mertem, ezért a lány lépett, én pedig elutasitottam azzal hogy nálam mindenki csak jobbat érdemel.. úgyse tudnám megtartani mert az utcán minden járdán 20 jobb srác van mint én, legalábbis ugye nálam mindenki jobb..


Ezt hogy lehetne megoldani? Van valami módszer amitöl több önbizalmam lehetne ezen a téren? :S



2012. júl. 2. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyurni,az izmokkal együtt majd megnő az egód is!
2012. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jó hát azért irtam hogy "férfi önbizalomhiányt"

mert olvasok én interneten, de csak nőknek van ilyen problémájuk szerintük.. meg olyasmiket irnak hogy változtass a körmöd szinén blabla :/

2012. júl. 26. 23:22
 13/15 anonim ***** válasza:

akkor változtass a farkad színén!!44

az elég férfias

2012. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Huh... a sportolás, gyúrás tényleg jó ötlet. Ha nem vagy helyes nem gond, a lényeg, hogy vannak lányok, akiknek beszjössz. És ha bejössz valakinek akkor az csak jó, tehát ne mondd, hogy jobbat érdemel mindenki nálad. Ez hülyeség. Én is emiatt szakítottam a sráccal, azzal a kemény egy barátommal, akivel jártam. Igazából eleinte volt ilyen, és ez egy idő után idegesítővé kezd válni. Eleinte még aranyos, de már azért...hát jóból is megárt a sok. :D

Tehát elkéne fogadnod, hogy nagyon vonzó vagy, és szekszi egyéniség. (igen ksz-szel.. :D). Úgyhogy fel a fejjel, izmokat a hasra meg a kézre, gyúrjál, attól is megjön egy kicsit az önbizalmad. :)

2012. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És ezt ki dumálta be neked, hogy mindenki jobb nálad?
2012. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!