Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt hogy oldjam meg? Fel emeszt.

Ezt hogy oldjam meg? Fel emeszt.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kiskorom ota nemtudom kibeszelni a gonjaimat. Sosem tudtam. Magamba tartok mindent es neha a falnak mondom el uvoltozve h elegem van :///

Tudom h az lenne a megoldas ha vki megbizhatonek kisirnmam magam de nem.

nem bizok meg senkiben annyira h elmondhassam mert ha elmondom akkor tudja h gyenge vagyok ezaltal meg tud sebezni.


2012. júl. 3. 22:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ez a "hazudok az orvosnak" olyan dolog, mintha a jobb kezed lenne eltörve, de te a balt gipszeltetnéd be. Végül is azt csinálsz amit akarsz, te kis titokzatos. De akkor mit siránkozol itt?
2012. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az alkoholt, drogokat írtad. Mi akkor tulajdonképpen a probléma?
2012. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

nem hazudok neki csak nem mondom l h igazabol mi a bajom :D


es nem alkohollal, drogokkal van problemam csak szerintem ha a csaladsegito altal kivalasztott pszichologusnak ezt elmondani aki 2 hetente jelentest tesz nem tul jo otlet.

2012. júl. 3. 23:15
 14/24 A kérdező kommentje:
az a lenyeg h nemtudom magambol kiadni a dolgokat es kezdek megorulni mert olyan problemaaktol szenvedek amik nagyon regen voltak.
2012. júl. 3. 23:16
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el nekünk. Név nélkül, nem fogjuk tudni, ki vagy.
2012. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
es ha vki jon h uristen mekkora egy sz.r vagy h ezt meg ezt meg ezt tetted?
2012. júl. 3. 23:25
 17/24 anonim ***** válasza:
Ilyen az életben is bármikor jöhet, saját magadtól is. Az a kérdés, hogy te hogy tudsz elszámolni magaddal. És a folytatás, hogy túl tudsz-e lépni a rossz dolgokon, vagy beleragadsz.
2012. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
jo de az megis mas ha magamat szidom (amit szoktam is, van h pofozom magam ha megint ARRA gondolok v tukorbe orditok h hagyjam abba) de nemtudok tullepni azaz igazsag. es tudom h ha csak egyszer vegre kisirhatnam magam minden megvaltozna csak keptelen vagyok ra.
2012. júl. 3. 23:37
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne pofozd magad, hanem ha lehet, próbáld helyrehozni vagy enyhíteni a hatását. De így tényleg nehéz bármit írni, hogy semmit nem árulsz el.
2012. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

h enyhitsem?


hatjo most mit irjak.


az egyik legnagyobb gondom jelenleg szerelem illetve nem is szerelem hanem valami mas. eleg bonyolult az egesz.

nem az a fele problema h jaj nemszeret vagy uristenelhagytak hanem ...kulonleges. :D

de megse tudam fogalmazni szerinetm :SS

aztan van ott meg azis h ugye mivel nemtudok kivel beszelni nagyon maganyosnak erzem magam, csaladi gondokbol van eleg es mikor ugy erzem h egyaltalan nem birom nyugtatokhoz nyulok mert egesznap porog az agyam h mit h kene/kellett volna ez miert van igy stb. es ha bevettem 2-3 2mg-s rivot akkor uresseget erzek es nem gondolkozok es ezzel lenyugszom.


egyebkent meg az almaimban sem szabadulok meg a problemaktol ugy h napi 24 oraban az en- v a barataim gondjain gondolkozok ami eleg faraszto :/

2012. júl. 3. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!