Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az öngyilkosság nem megoldá...

Ha az öngyilkosság nem megoldás, akkor mi igen?

Figyelt kérdés

Mindenki úgy gondolja, hogy önzés. Jelenleg nagyobb önzés, hogy életben vagyok. Nem akarok senkin bosszút állni, szeretet akkor se kapnék többet, ha egy "kísérleten" túl lennék, ezt jól tudom, nincs is szándékomban holmi kísérletezgetés.

Biztos remek jövő lehetne előttem, de nem látom, hogy el tudnék jutni odáig. Lennének igazából céljaim, de egyáltalán nem látom, hogy hogy érhetném el, pedig nem vagyok egy lusta ember (bár sportok közül semmit sem szeretek, szóval azt ne ajánlja senki).

Ráadásul képtelen vagyok feldolgozni a veszteségeimet, hiányaimat. Így tényleg nem sok értelme van...



2012. júl. 20. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

"és hogy érjem el a céljaimat, ha a négy legfontosabb tényező közül jelenleg csak egy pislákol halványan?

(kitartás, saját stabilitás, mások támogatása, pénz)"


Honnan tudjuk, hogy ez a "négy legfontosabb tényező"? Én a helyes önértékelést pl. mindenképp beletenném. Az egészséget is.


Hány éves vagy?

2012. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

a saját stabilitásban mind a kettő benne van számomra.

20

2012. júl. 20. 17:50
 13/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fűrész első három részét.
2012. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Mindenki életében vannak mélypontok, mikor úgy gondolja, hogy teljesen kilátástalan a helyzete, amiben jelenleg van."


És akinek csak mélypontjai vannak?

2012. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

ha csak mélypontjaid lennének, akkor honnan tudod, hogy azok mélypontok, ha még jót nem éltél meg? Ennek nincs is értelme.

Tegnap meg ma elmentem futni, hogy hátha jobb kedvem lesz MÉGIS a sporttól, de csak rátaláltam arra a helyre, ahol a második randink volt az exemmel, és továbbra is rettentő magányos vagyok.

2012. júl. 22. 00:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Hìvj fel valakit akivel jóban vagy, aki tudod hogy meghallgat és megvigasztal nekem ez hatni szokott ;)
2012. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!