Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb 2 hónapja lett vége a 2,5...

Nócikaa kérdése:

Kb 2 hónapja lett vége a 2,5 éves párkapcsolatomnak! Két hónapja már nem tudok kijönni ebből a szörnyű depresszióból! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudok úgy lenni nap mint nap hogy ne szedjek nyugtatókat, nem tudok igazából aludni vagy ha mégis elalszok akkor sem tudok mélyen aludni. Néha elkezdek remegni és sírógörcsöt kapok... Nincsennek barátaim sem már szinte, mert akikről eddig azt hittem hogy azok és találkoztam velük (fiú barátok, lány barátaim soha nem is voltak igazán) mindnél rájöttem hogy csak ki akarnak használni testileg... Mert ugyebár egy szeretetre éhes lányt könnyű :S Nem bírok felejteni sőt nem is akarok valahogy vissza akarom őt kapni, de mégsem élvezem azért ezt a depressziós állapotot. Nagyon rosszul vagyok tényleg... Segítsetek... mit tegyek? :(

2012. júl. 22. 18:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most az a helyzet hogy nemrég kb 3 napja felhívtam... beszélgettünk és azt éreztem hogy ő nem az az ember már aki volt... nem azt mondom hogy bunkó volt velem.... meg semmi egyéb.. csak megváltozott, nem volt kedves velem de se rossz... hűvös volt. sőt azzal dicsekedett hogy neki mennyi csaja lehetne mert mindenhol leszólítják meg kapja mniden nap a sok ímélt meg hasonlók... Ez a beszélgetés nagy csalódás volt számomra.. mondhatjuk úgy is hogy elkezdtem teljesen kiábrándulni belőle... ő már nem az akit szerettem... Ja és még azt mondta hogy történt ami történt köztünk 2,5 év alatt de most már vége nincs tovább nem is akarná soha tovább... meg hogy neki nem kellenek érzelmek egyáltalán senkivel mert mikor 1ütt voltunk ő a kisujját nyújtotta nekem meg már minden kellett volna... és hogy mostmár csak saját magával fog foglalkozni mással nem... mert van rengeteg dolog amit bekell pótolni... JÓ! Ha ő ennyire könnyen túllép akkor én nemfogom egy ilyenért tönkere tenni magam az biztos... mekkora ostoba voltam... nagyon :S az biztos hogy most dühös vagyok rá és gyűlölöm.. hidegen hagy :@ és ha még térden állva könyörögne nekem azért h megbánta.. kinevetném és arrébb rugdosnám mint ő engem... SZEMÉT :@
2012. júl. 29. 15:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt sajnállak, másrészt ez volt a várható forgatókönyv, bár hidegen nem hagy, ez látszik, az még egy kis idő ... de nem könnyű az ilyet végleg feldolgozni, viszont bárhogy nézzük is, talán hasznos, hogy megtetted, és fölhívtad, és rájöttél, hogy az álmaid a fejedben éltek már. Sajnos ezt át kell élni. Kitartás, már a nehezén túl vagy!
2012. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazad lehet hogy nem hagy még hidegen mert ha hidegen hagyna nem érzenék gyűlöletet iránta csak közönyt, mint tudjuk ez a szeretet ellentéte! De kicsit most úgy érzem magam mintha ő annyira különb lenne tőllem, vagy nah kicsit az önértékelésem most a nullával határos, ami eddig sem volt valami magas(mindig kisebbségi érzésem volt mindenkivel szembe). Néha eséténként még mindíg elsírom magam... SŐT MINDEN ÉJSZAKA VELE ÁLMODOK... ez mit jelenthet? azt álmodom vele hogy 1ütt vagyunk vlaamit csinálunk mindig legutosó álmomba szeretkeztünk... :S és csoda h sírva kelek néha :S
2012. júl. 29. 17:53
 14/15 anonim ***** válasza:

Felejtsd el őt,engedd el.Gondolj arra,hogy nem ő volt az igazi.Ha ő lett volna,sose hagy el.Akkor meg minek keseregni?Fiatal vagy,és még jó is,hogy ez lezárult,mert így lehetőség van megismerni valaki mást,aki tök jó fej és tényleg hozzád való.Vagy csak megtapasztalni azt,hogy milyen jó egyedül lenni,flörtölgetni,lógni a barátnőiddel és szabadon élni,egyedül.Ez is fontos szakasz az életedben,hidd el.És ne hívogasd,ne keresd,tök felesleges.Később nagyon meg fogod bánni és szégyellni fogod,mert ő láthatóan nem szívesen beszél veled,szóval csak kínos helyzetbe hozod magad ezzel.Legyen tartásod,mutasd meg neki,hogy nélküle is egy erős és csinos csaj vagy,aki tök boldog és nincs szükséged rá ehhez.


22/L

2012. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem keresem őt :) Próbálok ugy élni ahogy elmondtad:) ma is volt egy jó kis napom:) az biztos és most épp jól érzem magam:)
2012. aug. 9. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!