Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasmenéstől való félelmemet...

Hasmenéstől való félelmemet hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

Félek, hogy ha elmegyek valahova, akkor rám tőr a hasmenés és nem lesz a közelben wc. (Tudom, hogy ha valamire nagyon gondolunk, és nem akarjuk, hogy megtörténjen az ugyis megtörténik.De nem tudok mit csinálni)

Lassan már nem merek elmenni sehova sem, kivéve ha veszek be valamilyen hasfogó bogyót. De ez így akkor sem jó, nem akarok gyógyszerektől függeni. És azt sem tudom, hogy mi lesz velem így szeptemberbe az iskolától. Mer ha nem útközben, akkor indulás elött van hasmenésem.


Valami tanács, vagy egyéb tapasztalat? Már járok pár hónapja pszichológushoz, de nem használt még...


19/L



2012. júl. 27. 19:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
én is sajnos ezzel a problémával küzdök évek óta, van aki még szenved ebben? azzal szívesen felvenném a kapcsolatot, hátha tudunk egymásnak segíteni
2017. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
48%

En is ezzel a problemaval kuzdok mar tobb mint 1 eve!

Reggel suli elott nem is eszem semmit es vagy 3x megyek wc-re es addig vagyok ott meg ugy erzem hogy teljesen kiurult a belrendszerem.

A suli hala istennek nincs messze, viszont bent nem eszem es nem is iszom egeszen addig meg haza nem erek. Nem merek elmenni valahova ugy hogy elotte ne menjek el wc-re! Nem szeretek olyan helyre menni ahol tudom hogy nincs wc es a turazasoktol egyenesen irtozom. Nem gondoltam volna hogy ilyen sokan kuzdenek ezzel a problemaval, azt hittem hogy ez valami ritka psziches betegseg. Bar en jarok pszichologushoz de nincs tul nagy eredmenye. 16/F

2017. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Azóta kinél mi a helyzet?
2019. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Valakinél valami fejlemény? Nálam kb ugyan ez mint az összes hozzászólásban.
2021. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálam annyi fejlemény van, hogy teljesen másként tekintek rá, mint eddig. Nem a hasmenéstől félek, mert az csak egy tünete valami másnak, a szociális fóbiámnak. Viszont kezdeni nem tudtam vele semmit azóta sem. Ha a szociális fóbiából ki tudnék jönni, nem lenne ilyen jellegű problémám többé.
2021. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Sziasztok.

Sajnos ugyan abban a cipőben járunk mind .én úgy érzem h belebetegszem már teljesen! 2 gyermekem van ,se kirándulni ( max erdős részekre) ami extra közel van ... mondják h menjünk a Balatonpartra sétálni .. hát nálam az kizárt dolog .. úgy érzem h szar anya vagyok .. alig tudom őket vinni valahova .. a hülyeségem miatt .. valahogy meg kell gyógyulnom mert nem bírom .. már teljesen összetörtem legbelül.. adjatok tanácsot kérlek .. Győr-Moson-Sopron Megye

2023. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!