Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, pedig...

Depressziós vagyok, pedig tökéletes körülöttem minden. Nincs kiváltó oka. Milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
3 hét múlva lesz az esküvőm,olyan,amilyenre mindig is vágytam,tökéletes minden,de nem vagyok boldog,sőt!!!Sírógörcseim vannak,nem látom értelmét az életemnek,hiába tudom,hogy minden okom megvan az örömre,de nem megy.Többször is meghalni lenne kedvem.Már nászútra se akarok menni.Ha a jó dolgokra gondolok,mindenben találok valami rosszat.Fizikai tüneteim is vannak,sokat vagyok rosszul,hányinger,gyengeség,erős szívdobogás.Már nem bírom tovább.Normális esetben elképesztően boldog lennék,az esküvő,a nászút,a munkám,meg minden miatt.De most nem képes semmi boldoggá tenni.Nincs tb-m,mert egy éves lakcímkártya kell hozzá,én pedig még csak fél éve élek itt,így nem mehetek el bárhová orvoshoz.Tudtok valakit ajánlani,aki magánba dolgozik?
2012. júl. 29. 19:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szia :)


Továbbra is még pontosító kérdések jönnek, ha nem gond.


Mivel akasztanak ki leginkább a közeli családtagok?

Mi mindent mondanak, vagy mi mindent tesznek ami kiakasztó?


Mit nem tudsz elnézni a közeli családtagjaidnak?

Mit nem tudsz megbocsátani a közeli családtagjaidnak?


Milyen igazságtalan dolgok miatt akadsz ki? Mondanál párat, a legsúlyosabbakból?

Miért nem megbocsáthatók, elnézhetők ezek?


Ezen túlmenőleg:

Van-e valami átfogó terved az életedre nézve? 

Van-e valami átfogó terved/életterved amit meg szeretnél valósítani? 

Ha most épp nincs, akkor voltak ilyenek, amikor jó passzban voltál?


Van valami hobbid? Ha igen, akkor mi az? És milyen gyakran foglalkozol vele? 

Mi tartozik az érdeklődési körödbe? Milyen gyakran foglalkozol ezzel? 

Mit gondolnak mások a hobbidról, érdeklődésedről? 


Mi tanulsz vagy mit dolgozol?


Ne aggódj, nincs olyan, hogy reménytelen eset, csak feladott eset ;)

2012. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!