Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus vagy szexuálpszic...

Pszichológus vagy szexuálpszichológus a megoldás?

Figyelt kérdés

Mi a teendő a következő helyzetben ha szexuális jellegű problémám van? Esetleg pécsen kit érdemes felkeresni?


Nem nagyon érdekel a szex. Közel a harminchoz.

Igazából még akkor sem akarok különösebben nővel lefeküdni ha nagyon kanos vagyok. Meg hetero is vagyok.

Na persze ott a nyomás a társadalom felől,hogy dugni kell.

Meg párkapcsolat. Nagyon azt sem akarok.

Egyfelől kellene meg állítólag sok jóból maradok ki másrészről meg nem akarok,nem érzem jól.

Nem tudom hova tegyem ezeket az érzéseket, gondolatokat.

Miért lehet ez és mi lehet a megoldás.



2012. aug. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek erőlteted? nem mindenkinek kell akárkivel? lehet nemsokára megismerkedsz egy olyan csajjal aki neked való, és mást sem akarsz majd :D
2012. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Az a ? jel nem kell oda) 1. voltam
2012. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Legyünk őszinték. A semmittevéstől nem fog változni a helyzet.

Akkor is frusztráló a helyzet.

2012. aug. 14. 17:36
 4/4 anonim válasza:
Vannak olyan "sima" pszichológusok is, akik szexuális problémákkal is foglalkoznak, szóval például ilyenhez is el tudsz menni. De ha esetleg olyan mélységű a probléma, akkor úgyis tanácsolni fogja hogy keress egy kifejezetten szexuálpszichológust. Szerintem megéri elmenni, mert már attól sokkal jobban fogod érezni magad, hogy nyugodtan elmondhattad az érzéseidet. Pécsen nem vagyok ismerős, én azt ajánlom, nézz szét a neten, és olvasd el a bemutatkozást, leírást a dokik honlapján, s válassz egy számodra szimpatikust.
2012. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!