Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztétek már úgy hogy nem...

Éreztétek már úgy hogy nem tudtok elviselni egy olyan dolgot amivel együtt kell élnetek és megfordult a fejetekben az öngyilkosság, esetleg megkíséreltétek, mert befolyásolja az életeteket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

túl sok a szabadidőd...

Ezen könnyen segíthetünk: Menny munkatáborba 1 hónapra és nem ezen fogsz gondolkodni, hanem hogy hogy maradsz életben...

MUNKATERÁPIA!

2009. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem együtt kell élnem a testemmel. Próbáltam már elkövetni öngyilkosságot.
2009. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen sajnos. Nyomorult egy érzés. Az utóbbi hónapban jött elő bennem nagyon erősen, eddig elnyomtam magamban. 18 éves vagyok, de úgy lógnak a melleim, nagyok, és nagyon csúnyák. Nehéz elhinni, h ilyen fiatal korban is lóghat rendesen egy mell,pedig igen, velem született, mindig csúnya volt. Emiatt még SOHA nem volt senkim, soha nem engedtem magamhoz közel senkit, pedig már annyira átszeretném élni, h szeretek és viszont szeretnek. Még sosem volt barátom, mert félek a megalázástól.

14éves korom óta tervben van/volt, h mellműtét, de az után meg ott vannak a hegek, ami kb 1 év alatt gyógyul be teljesen úgy h kifehéredik, addig rózsaszínes, de utána is, örökre megmarad a nyoma.


Emiatt mostanában vagyok a legszarabbul, volt h heteken át csak bőgtem, gyomrom görcsben volt, a fejem is hasogatott, nincs kedvem semmihez, nem megyek sehova. Próbálom leküzdeni, és fontolgatom a műtétet, de a hegek... Nem tudom mi lesz.

2009. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
igen, most is...
2009. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

"Különben az életem során mindig bebizonyosodott, hogy ami MA elkeserítő vagy borzalmas helyzetnek/körülménynek néz ki, az HOLNAPRA megoldódhat és többnyire meg is oldódik! :D"

Nálad lehet, viszont nálam minden nap csak rosszabb és rosszabb! És én folyton arra gondolok!

2010. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13 évesen... Mostanában naponta vannak rossz napjaim, fb-re írom ki érzéseim, v zenét hallgatok :) 15/L
2015. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!