Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehetséges ez az emberek...

Mitől lehetséges ez az emberekre igen jellemző viselkedés?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy miért van az, hogy ha az embert valamilyen sokkhatás éri, ami alól csak nagyon soká tud kilépni pl. (szakítás-több hónapos sokk, szomorúság) akkor az elején nem is esznek az emberek csak sírnak, sírnak..semmihez nincs kedvük, viszont egy kis idő elteltével viszont pont hogy evésbe folytják bánatukat.

Ez az erőteljes kontraszt mitől lehet az idő múlásával?

A szervezet így próbálja feldolgozni?

Mitől van az hogy azért, amiért az ember még nemrég sírt azon később már nevetni tud?



2012. aug. 19. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,én 19 éves vagyok és leírom a tapasztalatom.

Nálam sose volt ilyen hogy amin nem rég sírtam azon már erőteljesen nevetni tudok. A Tovább lépés sokkban függ az ember lelki állapotától.Például ha egy alapból lelki roncs emberel történik ilyen sokkal mélyebb szintre zuhan.Én se tudok enni azaz nagyon nehezen ,ez emberfüggő van akinek elmegy az étvágya ,de van akinek falási rohamai vannak .Persze én szerintem mindegy kiről van szó a multivitaminok szedése mindenkép pozitiv hatást fejt ki!

2012. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!