Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucinálok, mitől?

Hallucinálok, mitől?

Figyelt kérdés

Minden nap hallucinálok már kb 1,5 éve.Van hogy egy embert, egy állatot.Volt már olyan hogy mentem az utcán és egyszer egy tök másik helyen voltam a beton eltűnt és a házak is és egy rétes erdős valamin mentem tovább,ott volt egy kutya jött felém egy bokor mögül és akkor 'vissza tértem ' a jelenbe.Ez kb. pár másodpercig tarthatott mert mielőtt kezdődött ez a 'látomás' láttam közeledni egy biciklist és mikor 'magamhoz tértem' akkor ment el mellettem.Van hogy tudom hogy nincs ott az a dolog,lény mert nem olyan élethű a hallucináció de van hogy nagyon is az.Volt már hogy feküdtem az ágyban és olyan volt mintha valaki megérintett volna.Na akkor nagyon megijedtem.Szerintetek mitől lehet?

15/L



2012. aug. 20. 01:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szedsz vmi gyógyszert?

ezek közül van amelyik rád is jellemző tünet?:

Alvászavar

Átalvási zavar

Ítélőképesség csökkent

Aggódás

Düh

Feszültség érzése

Fokozott ingerlékenység

Fokozott izgalmi állapot

Hangulat változékonysága

Ingerlékenység

Sértődékenység

Túlzottan éberség

Ellenséges

Hangulati nyomottság

Rossz közérzet

Szorongás

Nyugtalanság

2012. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szinte mind!
2012. aug. 27. 21:31
 13/19 anonim ***** válasza:

milyen gyógyszert szedsz?

mászkálnak rajtad ilyen férgek, bogarak halluciációdba?

mert ha ige akkor ez Eckbom szindróma..

2012. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nem szedek gyógyszert!

és nem mászkálnak rajtam!

de ezek közül a tünetek közül nekem meg van a 90 %

2012. aug. 28. 12:09
 15/19 anonim válasza:
Szia! Szerintem is első körben fel kellene keresned egy orvost. Én is voltam hasonló cipőben, igaz, csak 2 hétig. Akkor felkerestem egy pszichiátert. Kiderült, hogy egy örökletes betegség áll a háttérben, kiderítettük azt is, hogy egy távoli felmenőmnél voltak hasonlók. Azóta gyógyszereket szedek ugyan, de elmúltak a tünetek, és teljes értékű életet élhetek. Szóval szerintem egy kört megér a dokinál. Drukkolok neked
2012. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál nem szervi elváltozás.

Most kb 5 perce volt egy durva.. anyum és "apum" alszanak én meg bent gépeztem a szobájukba és "apum" mellett van egy éjjeli szekrény és felkapcsolódott rajta a lámpa,még a hangját is hallottam,kb 2-3 másodperc volt(nem "apum" volt,a másik irányba fordulva aludt.

2013. márc. 16. 00:02
 17/19 anonim ***** válasza:
PSzichiáternél voltál? Mert ha szervi elváltozás nincs, akkor nagy eséllyel az ő hatásköre. Talán pszichózis.
2013. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most keresünk egy jót.
2013. márc. 17. 08:03
 19/19 anonim válasza:
Vertek kis korodban?
2013. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!