Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha öngyilkos lennék, és...

Ha öngyilkos lennék, és valami csoda folytán túlélném, akkor tényleg bevinnének a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 16:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
(Utóbbit a kérdezőre értettem természetesen)
2012. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, nincs jobb dolgom. Ez egy új szórakozási forma.
2012. aug. 31. 11:11
 33/39 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem hülyíted a társaságot, akkor az előbbi, de akkor viszont öngyilkosság ide vagy oda a pszichiátrián van a helyed, azon belül is a zárt osztályon.
2012. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem volt ez egy kicsit elhamarkodott elítélés a részedről?
2012. aug. 31. 16:15
 35/39 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik pszichológust és a szuicid gondolatok miatt pszichiáterre is szükséged lesz. Megfelelő gyógyszeres kezeléssel, pszichoterápiával sikeres lehet a gyógyulás!
2012. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál nem is egyszer, de csak tovább rontotta a helyzetet. Gyógyszeres kezelésre pedig szerintem nincs szükségem. Mert kontroll alatt tudom magam tartani.
2012. aug. 31. 16:57
 37/39 anonim ***** válasza:
nem értem miért mondják hogy a probléma elől nem tudsz elmenekülni ha öngyilkos leszel. ha meghalsz, akkor nem kerülsz a pokolba, a mennyországba, nem fogsz újjászületni sem és hhez hasonlók, csak létezel tudat nélkül. háthogyacsudábanetudnálelmenekülni!
2012. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Szerintem yógyszeres kezelésre van szükséged! Ha már ilyen súlyos állapotban vagy. Fél évig szeded a bogyókat és elfelejted az öngyilkosságot. Egyébként bevinnének a pszihiátriára. Ne akarj olyan kiszolgáltatott helyzetbe kerülni.
2012. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Igen. Aztán jó sokáig szívhatsz ott. És még csak nem is fognak szeretni sem a nővérek, sem az orvosok, mert az ő idejüket, és a sajátodat vesztegeted a hülyeségeddel. Az öngyilkosság gyáva, buta dolog.
2013. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!