Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság előtt hogyan...

Öngyilkosság előtt hogyan viselkednek az emberek? Miből lehet észre venni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 22:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

emberfüggő és nem mindenkinél lehet, de a legtöbb embernél ilyesmik :

Sokat beszél a halálról

gyors változás az alvásábán (túl sok vagy túl kevés) és étkezésben (inkább a túl kevés)

Megjelenésben hirtelen változás

Sok nagyon pesszimista megnyilvánulása van

ilyen dolgok

2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jel lehet ha pl egyre kevésbé tudja kifejezni az érzéseit?Pl mikor beszólnak neki,megbántják,hasonlók és semmit nem reagál,stb
2012. jún. 27. 22:36
 3/28 anonim ***** válasza:
Akár ez is! De simán lehet, hogy csak védekezésből vette fel ezt a nemtörődömséget, mert rájött, hogy akkor kevésbé piszkálják!
2012. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem,csak már beletörődött hogy értelmetlen minden.Viszont el kellene kerülni hogy észre vegyék rajta(m).
2012. jún. 27. 23:01
 5/28 anonim ***** válasza:
Szóval rólad van szó... de hát mi a gond? nincs kedved elmondani?
2012. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Semmi értelme,csak nem akarom h észre vegye bárki is.Szóval hogy titkolhatom el?
2012. jún. 27. 23:05
 7/28 A kérdező kommentje:

ez is én voltam,ha gondoljátok írhattok oda is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..

2012. jún. 27. 23:08
 8/28 anonim ***** válasza:

De van értelme ! és jó lenne ha valamelyik barátodnak feltűnne, hátha tudna valaki segíteni.

Szóval kivele, úgyis anonym oldal, nem ismer fel senki úgyhogy itt nyugodtan leírhatod, hátha valaki majd tud valamiben segíteni neked

2012. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Se pénz,se meló,családdal sz@r kapcsolat,az anyámtól függök anyagilag,pedig neki sincs;párommal problémák vannak,a legjobb barátnőm(40km-re lakik) szabályosan eltűnt (rajta kívül nincs más barátom),és még a sulit is elrontottam olyan szinten,h újra kell majd felvételiznem.Így hirtelen ennyi,de van még több "apróság" is.De nem hiszem hogy ez számít,nem akarom h észrevegyék
2012. jún. 27. 23:13
 10/28 anonim ***** válasza:

Na jó elolvastam a másikat is, szerintem próbáld ki a pszichológust, én voltam már kifejezetten jó TB-s lógusnál is és sokat segített. Nekem is van ilyen szociális fóbia szerűségem, és én úgy oldottam meg ezt, hogy nem mertem neki beszélni a dolgaimról, hogy leírtam egy lapra és odaadtam neki. Aztán szép lassan előtte egyre jobban tudtam beszélni.


Meg lehet elmehetnél egy csoportos terápiára is, azokból is van ingyen.


Az öngyilkosság nem jó megoldás, ahogy mondani szokás : egy végleges megoldás, egy ideiglenes problémára.Most biztos úgy látod, hogy nincs már semmi lehetőséged, de ez nem így van.

2012. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!