Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le a heroinról?

Hogy szokjak le a heroinról?

Figyelt kérdés

Nem bírom már... szétvet az ideg 2 napja nem lőttem be, hazaköltöztem most anyumékhoz. semmi elvonó szarra nem akarok menni , csak még1szer belőni aztán sose többet csak legeyn jobb 1 kicsit de utána?

19/F



2012. aug. 31. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod? Ez a fő kérdés, mert bajod is lehet a későbbiekben a megvonásától.
2012. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
helyesbítek, a hirtelen megvonástól
2012. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja,mindenki azt mondja magáról,h "csak még egyszer!" de még 100X megteszi,mert GYENEGE!!!! VALÓSZINÜ,H KELL AZ ELVONÓ,HA MÉGÉLETBE AKARSZ MARADNI,ÉS ÖRÜLNI A CSALÁDODNAK,BARÁTAIDNAK!
2012. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egyedül nem tudsz leszokni
2012. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%
én 2 megoldást mondok, az egyik hogy fokozatosan csökkented az adagot mert úgy nem fog ki készülni a szervezeted a hirtelen megvonástól csak ez elég nehéz mert nagyon nagy erő kell hozzá, a másik az hogy a szüleid is be segítenek, ott az a lényeg hogy egy szobába kell téged zárni a szüleid visznek neked mindig kaját, de csak a szobában maradhatsz
2012. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem értem miért volna szükség ilyen középkori módszerekre, amikor lehet esetleg szakszerű orvosi segítséget is kérni.
2012. szept. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megálló Csoport! Fiatalok, tapasztaltak.
2012. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

elvonóra ne menj! nagyon sok van akik jártak már elvonón és mind azt mondta, hogy ott amíg leszoksz egy drogról, addig rászoktatnak a többiek valami másra.



és tényleg ne csináld azt hogy hirtelen szoksz le róla mert meg is halhatsz!

2012. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem azóta sikerült... Hogyan szoktál rá, és mikor? Senki nem tud leszokni a heroinról egyedül, mert a heroin sokkal erősebb mint te vagy. Ezt be kell látni először, és el kell menni elvonóra, nincs más megoldás. Egyedül, szakember nélkül lehetetlen leszokni. Tudom hogy a heroin milyen mámort okoz, és hogy semmi sem érhet a nyomába, de egy idő után ez a mámor elveszik, és csak fájdalomcsillapítóként fogod használni, semmi élvezetet nem lelsz majd benne, a halálos adag sem fogja kiváltani a kezdetekben megismert jó érzést. Egy csődtömeg leszel, rosszabb esetben halott is, lehet hogy pár végtagodat is elveszíted, de a családod, a barátaid mindenképp, ahogy a házad is, és mindent ami csak a tiéd most. Megéri? Szeretnél még örülni valaha a csokifagyinak? Vagy annak hogy a lány akit szeretsz rád mosolyog? Akarsz még élni? Remélem igen. És ha azt hiszed hogy egyedül el tudod hagyni a szert, nagyon tévedsz. Fordulj szakemberhez, költözz is be ha tudsz kórházba. A fizikai tünetek úgy két hétig tartanak, de tudják enyhíteni bennt. Nem lesz könnyű. Nehéz lesz. De megéri barátom! Kitartást kívánok neked, és hogy találd meg újra az utad!:)
2013. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivan VELED azóta???
2013. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!