Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a gyógyszerf...

Hogyan szokjak le a gyógyszerfüggőségről?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és ha nem veszek be napi 3-4 fájdalomcsillapítót fáj a fejem. Gyógyszerfüggő lettem, és pszihés problémáim vannak. Hogyan szokjak le róla? El kéne mennem pszihológushoz is?
2011. jan. 30. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen fájdalom csillapítót szedsz?Orvos írta fel?Milyen jellegű fájdalmaid vannak?
2011. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dormicumot írt fel doki, de az elfogyott.

Így rászoktam az algopirin, algoflex-re.

Szerintem pszihésen fáj a fejem, mert voltunk vizsgálatokon, és sehol nem találtak semmit. :S

2011. jan. 30. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, pl. pszichológushoz, ha már egyszer pszichés problémáid vannak. Esetleg pszichiáterhez is mehetsz. A dormicum meg elvileg altató, nem fájdalomcsillapító, szóval nem tudom, hogy mire szedették veled, de elég fura.
2011. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy elég hosszú történet, azt alvás zavarra kaptam. :S
2011. jan. 30. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó.Algoflexre meg hasonlókra nem lehet rászokni.Ezt bebeszéled magadmak.Nekem is Dormicumot kellett szednem de csak akkor ha nagyon fájt a fejem.Nekem nyaki tartás rendellenességem van,az egyik csigolyám nyomja a verőeret az agyam nem mindíg kap rendesen vért.Már évek óta nem szedtem be egy szemet sem.MRI-n vagy hasonlón voltál már?Ahol röntgen felvételeket készítenek?Lehet hogy neked is csak a tartásoddal van baj.Tornáztasd a nyakad,de ne úgy,hogy folyamatosan körbe-körbe mozgatod a fejed,mert attól jobban kopik a csigolya csont.Először biccents előre,3x-4x aztán hátra párszor aztán jobbra-balra.Napi 5 perc és jobb lesz.A Dormicumból nem vágom minek eszel annyit,amikor morfium van benne.Ha nem múlik menj el neurológiára ha esetleg ott még nem voltál.Egy sima háziorvosi vizsgálat nem elég.
2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A Dormicumban hol van morfium? :D
2011. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na vajon hol?
2011. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sehol.
2011. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazad van elb@sztam :D Kevertem a Donalginnal!Jól van már na.Eldrogoztam az agyam.Majd a kérdező is így jár.
2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudtommal abban sincs. :D
2011. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!