Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szociális fóbiás / önbizal...

Aki szociális fóbiás / önbizalom hiányos / szorongós az örökké az marad ugye? (18/F)

Figyelt kérdés
Mármint ebből tényleg nem lehet kigyógyulni ugye? Max jobb lesz egy kicsit vagy rosszabb de az ilyen már nem lehet normális ember. Ezt onnan tudom ,hogy én is az vagyok és már tényleg azthiszem mindent megpróbáltam hogy ezen változtassak de nem megy. Mitől alakult ki? Passz. De azt tudom józan ésszel hogy már semmi okom rá mert külsőleg arcra jól nézek ki és mivel sosem tetszettem magamnak ezért sokat edzettem és most már elég izmos is vagyok. Szerintem nem vagyok egy hülye gyerek sem sőt talán pont ez a baj.

2012. szept. 5. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

esetleg még nem gitározol?, mert akkor full olyan vagy mint én xdx..

hát figy én is szenvedek, részvétem:\

2012. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"egyetem hát hogy menjek így el? Szenvedjek tovább?"

nem csak az egyetem hanem az egész élet..


amúgy milyen fura nem, hogy én is régóta edzem a testem,csúnya sem vagyok, ahogy te sem meg a másik srác sem aki írt, de mégis mindhárman ugyanazzal a gonddal küzdünk, amit sok ember nemért ,az eleve hülyeség hogy minden 2. ember önbizalomhiányos ahogy szokták mondani blabla


én azt utálom legfőképp, hogy minél többet elmélkedek magamba(barátok nélkül, órán van időm), annál inkább arra jutok, ebből nincs kiút, hacsak nem változik a világba valami orbitális


ja meg mikor odaülök az osztály 2 legfurább diákja mellé(mondván, hogy ők nem fognak lepipálni az igenlaza dumájukkal), az már kész..de nem fogok máshova ülni, a husos(van egy túlsúlyos is), vagy a nádszálvékony srácok mellé, akik teli vannak önbizalommal, egész nap röhögnek egymás hülyeségén, nem jön be a fajtájuk , talán épp ez okozza a vesztem

18f

2012. szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Secu ***** válasza:
Nekem eszembe se jutna egy nagyobb szájúhoz hozzászólni vagy vmi,ez olyasféle elérhetetlen dolog!Én mindig próbálok ezért beleolvadni a környezetbe és láthatatlan lenni,ami sikerül is,de annál rosszabbul érzem magam és mindig azt kérdezem magamtól miért vagyok ilyen hülye, meg mondogatom, hogy "mi veszteni valód van ha ezt vagy ezt megteszed"...hát semmi,de még sem megy!!!Pedig tudom,hogy csak rajtunk áll, hiába várjuk a nagy eseményt ami mindent megváltoztat...nekünk kell lépést tennünk nem mának...Mindezzel tisztában vagyok,de akadály áll előttem,amit úgy érzem képtelenség áthidalnom!Az elhatározás meg van bennem mindig,de az is marad!!:S
2012. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!