Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányoktol szerelemtől szorongás?

Lányoktol szerelemtől szorongás?

Figyelt kérdés

Helló az a gondom hogy volt egy barátnőm és ha láttom szorongásom van, + van egy lány akivel 1 napig beszéltem és ha facebook Chat-en nem ír vissza rám tör megint a szorongás. Könnyen beleszeretek a lányba és csak facebook-on beszélgettem vele.Miatta elégé ideges vagyok most .

Szeptember 18-án megyek a pszihologushoz.



2012. szept. 8. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A probléma okát majd a pszichológus segít kideríteni, így közelebb juttat a megoldáshoz is.

Egy ideig nálam is volt hasonló jelenség, annak viszont az volt az oka, hogy nem sok híján megerőszakoltak tizennégy éves koromban. Azóta hat év telt el, és most kerültem bele az első olyan kapcsolatba, ahol nem szorongást, hanem tökéletes nyugalmat érzek.

2012. szept. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1 válaszóló...remélem túl tetted magadat rajta...jah a pszihohogus fogja megmondani a problémádat..14/L
2012. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól van Kösszi a Válaszokat! Vagyis Megnéztem a Papírt Pszihiáter, azaz nem lesz beszélgettés sem.
2012. szept. 9. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!