Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális vagyok? (vagy...

Antiszociális vagyok? (vagy legalábbis valami olyasmi)

Figyelt kérdés
sokat járok emberek közé (bp-n élek), metrón, villamoson, utcán, suliba is járok. De sokszor úgy érzem, hogy nagyon elegem van belőlük és legszívesebben felrúgnám az összeset. Tegnap is nagyon felidegesített a kasszás a boltban, azt hittem, ott fogok megőrülni (és hazafelé). Vannak olyan pillanataim, amikor muszáj emberekek özé mennem, de van olyan is, amikor nem akarok.
2012. szept. 10. 11:35
 1/4 anonim válasza:
Minimális antiszocialitás. Én is rendelkezem vele,én azt mondom tök normális ha egy bizonyos keretek között zajlik,tehát ha csak egyszerűen néha undorodsz az emberektől az tök természetes,de ezt nem úgy mutatod ki,hogy láncfűrésszel befutsz egy plázába,hanem egyszerűen kerülöd őket,akkor semmi gond.Amúgy meg ha csak néha van az tényleg normális,én is hasonlóan vagyok a témával..mióta ismerem az embereket,azóta mégjobban szeretem a kutyámat...
2012. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Én igen. Mély gyűlöletet érzek azok iránt, akik tönkretették az életem. Többségük a föld alatt. De még vannak páran, akiknek bűnhődniük kell. Na erre mit lépsz?
2012. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dehogyis:) Néha én is érzek ilyet de ettől nem vagy antiszoc:) Csak mindennap máshogyan ébredsz.Van mikor jobb kedved van van amikor roszabb. Van mikor én se akarok emberek közé menni,de másnap meg már alig várom.Szóval ez ilyen változó:)
2012. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor szociális fóbiám volt, ilyesmit éreztem. Álltam a sorban, egy ember túl közel jött hozzám, majdnem fellöktem és elszaladtam. Nagyon felidegesített. De mikor ilyen dolgok történtek, akkor már az utcára sem tudtam kimenni család/barát nélkül.

Szerintem annyira nem nagy gáz, hogy néha rád törnek ilyen indulatok, csak ne súlyosbodjon a helyzet.

2012. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!