Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok? Más tinik is...

Normális vagyok? Más tinik is ilyenek vagy csak én?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és az a baj, hogy sosem vagyok magammal elégedett. Mindig meg akarok felelni másoknak, sosem vagyok biztos magamban. Pl. órákon akkor sem merem feltenni a kezemet, ha tudom a helyes választ. Amikor feleltetnek, még rosszabb, mert bár szinte szóról szóra megtanultam a könyvben leírtakat, mégis az jár állandóan az eszemben, hogy mi van, ha az én könyvemben rosszul van nyomtatva és ha elmondanám a választ, kiröhögnének. Ezért mindig nagyon rosszak a feleleteim. Aztán nem tudok normális kapcsolatot teremteni az emberekkel. Csak msn-en vagy facebook chaten tudok valakivel jól elbeszélgetni, mert akkor úgyse látjuk egymást, viszont ha élőbe beszélgetnénk egymással, lehet, mondanék valamit, ami miatt hülyének nézne a másik. Épp ezért társaságban meg se szólalok. Utána tesi órákon pl. nem tudom normálisan elvégezni a gyakorlatokat se, mert azon jár az eszem, milyen hülyén nézhetek ki kívülről, amikor próbálom a gyakorlatot csinálni. Nagyon rossz ez így :/

Normális vagyok?

14l


2012. szept. 15. 17:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát mondjuk tényleg nem buktam ki annyira, mert egyébként is mindig nagyon hülye voltam a föcihez. Plusz nem is az én hibám, a föci tanár nem magyaráz el semmit, én meg csak úgy tudok valamit jól megtanulni, ha el is magyarázzák, nem az, hogy most elolvasom azokat az 5 oldalas regényeket arról az egyetlen hegyről, vagy ilyesmi.

2012. szept. 16. 14:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok és 18 éves :D
2012. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!