Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

már unom az életet, az itthonlétet, az iskolát.. egyszerűen semmihez nincs kedvem, "utálom" az embereket, a V nyakú pólós "pávákat" selyemfiúkat, a romákat.. egyszerűen mindent! elegem van, semmihez nincs kedvem.. a korombeli srácokkal utálok lenni, tökre idióták.. elegem van belőlük, egyszerűen mindenből elegem van.


Holnap például semmi kedvem buszozni, a sok idióta közt. Rossz kedvem van, minden bajom van.


Valaki volt már így?, s ha igen, mit tett?


F/18


2012. szept. 30. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugi, nyugi, nyugi! Még elég fiatal vagy, és máris unod az életet? Én 20 vagyok, nekem is voltak rossz időszakaim.... dee azért még nem unom. Előttünk az élet, fel a fejjel :)

Szerintem jobban ki kellene használnod az idődet. Ne csak azzal foglalkozz, hogy kit/mit mennyire utálsz, hogy unalmas bejárni a suliba stb.

Én is voltam hasonló helyzetbe. Próbálj meg inkább arra gondolni, mi az ami örömet okoz. Mi az ami feldob, amivel jó lenne foglalkozni. Biztos , hogy van ilyen. És ha azt mondod, hogy oké, van de nincs rá időm, vagy nem tudom, hogy csinálhatnám...az megint csak kifogás. Figyelj, senki sem fog kihúzni téged ebből az utálkozásból. Ne várd, hogy majd jön valaki, vagy történik valami ami rendbe hoz mindent. Ha így állsz a dolgokhoz, hogy csak a rosszal foglalkozol, ebből sose fog kijönni. Később dolgozni fogsz, és akkor a munkatársaid fogo utálni, vagy a feleséged. Annyi minden van ami örömet okoz. Nem késő változtatnod. 18 éves vagy, próbáld meg kihasználni, minél jobban. Mert bánni fogod. Szerintem próbálj ki új dolgokat, vágj bele olyasmibe amit eddig nem tettél... :) Bármibe.. Felejtsd el a selyemfiúkat, meg a pávákat, kit érdekelnek?? ne vesztegesd rájuk az értékes idődet :D


Ha ez sem segít, akkor szerintem depressziós vagy. Az pedig komoly betegség. Tényleg. Akkor mindenképp keress fel egy szakembert. Mert ez így nem vezet jóra... Akárhogy is..de ezt így nem jó, ha tovább folytatod, mert saját magadat pusztítod. Vedd észre a lehetőségeket!

2012. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!