Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból, hogy lehet...

Depresszióból, hogy lehet kijönni gyógyszerek és megzavarodás nélkül? Meddig tarthat ez az állapot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Úgy lehet ki lábalni belőle h úrrá leszel magadon, mert be beszéled magadnak h depis vagy és ezért jönnek elő a jelei.

fogalmam sincs meddig tart nem voltam ien helyzetben sose

2009. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Csak úgy, hogy mebeszéled magaddal, hogy nem nekedvaló ez az idióta "betegség" és megszabadulsz tőle. Szembefordulsz vele, nekimész és legyőzöd. (Én a gyógyszerszedés tényétől is betegnek éreztem magam, ezért letettem mindet és meggyógyultam...)
2009. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Pszihologussal nagyon gyorsan es veglegesen kikezelheto!!!!
2009. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapj fel egy bringara, fulhallgato a fuledbe a kedvenc zeneiddel, 'oszt neki. Az ido segit a legtobbet, csak hagyni kell mulani, es kitolteni valamivel. Gondolom nem veletlenul estel depibe, oka biztos van. Ha irsz privit megprobalok segiteni, en is voltam. ( meghalt az edesanyam) de kijottem belole)
2009. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Sokat segít ha minél többet vagy kint a friss levegőn,sok napsütés,menj kirándulni,légy sokat a természetben,sportolj valamit,mozogj,ezt is ha lehet a szabad levegőn,ezektől örömhormonok termelődnek,fogyassz sok gyümölcsöt,zöldséget,idegerősítő vitaminokat,magnéziumot,B6-ot,sok csokit ha szereted,próbálj minél többet beszélgetni egy-egy jóbaráttal,ne nagyon légy egyedül,járj szórakozni,kikapcsolódni,találj valami hobbit,ami szívesen csinálsz és feltölt,tanulj meg örülni az élet apró örömeinek,annak hogy élsz,és nincs semmi komolyabb betegséged,értékeld át magadban a dolgokat,mert csakis te tudod magadban legyőzni pozitív gondolkodással,és tudod segíts magadon....
2009. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és hosszú évekig elhúzódhat,krónikussá válhat,és ilyenkor már tényleg segítség szükséges,ezért kell még az elején mindent megtenni és kell még az elején mindent megtenni hogy elmúljon és ne mélyűljél bele. utolsó voltam
2009. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos már benne vagyok nyakig. írnék privátot ha megtalálním a mail címed. ha tudsz akkor írj te köszi
2009. aug. 7. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi, elhúzódó depresszió komoly betegség, és sajnos csak szakember segítségével lehet belőle maradéktalanul kigyógyulni. elég nagy különbség van aközött, hogy valaki negatív életesemény hatására lehangolt pár hétig, meg a masszív, általános, esetleg testi tünetekben jelentkező major depreszió között. ez előbbin valóban segít az idő meg a barátok támogatása, de a másik esetben már tényleg pszichiáter kell. (főleg ha öngyilkossági késztetések is vannak)
2009. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is depressziós voltam szerencsére egész hamar kigyógyultam belőle ( kb 2-3 hónap ) nem jártam pszihológushoz hanem csak megpróbáltam a szépet látni és persze anyukán is sokat segített mert kb 2-3x annyi időt töltött velem mint amúgy. sztem ha vki közeli hozzátartozónak elmondod és megbeszéled vele akkor sokat tud segíteni már a jelenlétével is :)
2009. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!