Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frusztráltság munkanélküliség...

Frusztráltság munkanélküliség miatt, fáradt vagyok, nincs kedvem, meg még egy két apró dolog. Hogy jöjjek ki?

Figyelt kérdés

Idáig volt két munkahelyem. Csak annyit róluk, hogy az elsőnél még kezdő voltam, azért tettek ki, a másodiknál meg minden jólment, mégsem vagyok elég költséghatékony.

Már 3. hónapja vagyok így, persze keresek, de egyszerűen fáradt vagyok, ha rágondolok. Nemjó, ha közel van, ha távol, az sem. Feltételek, követelmények mindenhol, aztán meg azonnal kiraknak. Semmi erőfeszítéseket nem tesznek meg ezek sem, hogy bárkit megtartsanak. Türelmetlen vagyok, hiába küldöm a magnéziumot... az az érzés, hogy hiába öntözöd a földet, nem ad termést. Mit csináljak?


2012. okt. 17. 00:02
 1/1 anonim válasza:

Nagyon sokan vannak ezzel így. Ez nem a te hibád! Ne enggedj teret a negatív gondolatoknak, mert a rosszkedv leviszi az energiaszinted. Sportolj komolyan , ne gondolj mindig a problémákra mert kicsinálod magad! Max próbálkozz külföldi melóval, vagy ha van tartalék pénzed akkor gazdálkodj otthon, állatok, növényterm.


Minden jót neked!!!

2012. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!