Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki vágdossa magát mi baja,...

Aki vágdossa magát mi baja, mit érez lelkileg, mit vezet le? Súlyos problémái vannak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekete hattyú c. filmben is vágdossa magát a csak. Borderline személyiség zavar. Több oka is lehet.
2012. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*csaj
2012. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez van...végigolvastam és minden jellemző...:(((
2012. okt. 21. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon sokmindentől függ, a személyiségtől, tűréshatároktól, érzelmi intelligenciától stb. Nem feltétlenül kell hozzá mély lelki probléma, elég "szimplán" stressz is. Viszont ha te úgy érzed, hogy igazak rád a BPD tünetei ahogy írtad akkor keress fel egy pszichológust mert ezt megadnak nem lehet diagnosztizálni, nagyon komplex dolgok ezek. Ha pedig te is szoktad vagdosni magad akkor szintén arra buzdítalak, hogy keress fel egy szakembert, vagy beszélj erről valami közeli baráttal/ szülővel mert ezek azért elég veszélyes dolgok. :(
2012. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

El fogok menni de nem ismerek itt Pesten

meg dràgàk:/szerintem senki nem tud segiteni

Jobban érezném magam ha szeretne az akit én szeretek..de reménytelen

2012. okt. 22. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ingyenes, TB által támogatott is! Ehhez el kell menni a házi orvosodhoz, ő ad beutalót egy pszichiáterhez, aki megvizsgál és valszeg pszichológushoz küld, gyógyszert felír, ha szükséges! Lehet, h. elég lesz a csak pszichoterápiás kezelés is.
2012. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaja ez Borderline. Rókus kórházban van jó pszichiáter ingyen. Vagy kérj beutalót Tündérhegyre, ott is vannak ilyen emberek akiket kezelnek. De az 3 hónapos kezelés, viszont egy életre szóló élmény is! :)
2012. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!