Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pánikbeteg/szociofób...

Anowind kérdése:

Van olyan pánikbeteg/szociofóbiás akinek már elege van az életből, mert próbálna magán segíteni de nem megy egyedül?

Figyelt kérdés

- Az a helyzet, hogy én sem tudok magamon segíteni és arra gondoltam, hogy akik hasonló cipőben járnak mint én azzal kialakítanánk egy kis csoportot mondjuk a Facebookon és elbeszélgetnénk, megosztanánk egymással fájdalmainkat, gondjainkat és erősítenénk egymást. Olyan emberek lennének itt akik valamiért nem fogadják el magukat, félnek valamitől vagy szoronganak. Nekem pl. hiába vannak gyógyszereim, egy emberi kapcsolat azért többet jelent :)


- Ha van olyan aki jó ötletnek találja, vagy csiszolna rajta akkor írjon rám és szívesen várom a véleményét :)



2012. okt. 30. 13:27
 131/169 anonim ***** válasza:
76%
Értem,szerintem csatlakozz,én már rég a csopiban vagyok és szerintem nagyon jó.
2013. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/169 anonim ***** válasza:
75%

Én pont ma léptem ki, de ez nem az ő hibájuk max annyival hogy engem azért a többség utált. Mint általában mindenhol. Engem csak eltűrnek mindenhol egy ideig aztán utána kibújik a szög a zsákból.


De én már nem zavarok senkit többé.

2013. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/169 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: én bírtalak te tuskó :D
2013. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/169 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet csatlakozni :) Tegnap voltunk túl a 3. csoporttalálkozón. Ugyebár itt 4 havonta találkozunk a csapattal aki a csoportban van. Aki csatlakozna az írjon privátot!
2013. okt. 21. 19:03
 135/169 anonim ***** válasza:
64%
sokan vannak így evvel
2013. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/169 anonim ***** válasza:
18%
Jaj neee, nem tudom miért kell ennyi h*lyét kell egy helyre összegyüjteni, hogy osszák azt észt ha valakinek baja van... Közben nem tudnak segíteni. Csak mindenki a pszichotikus bajâval van elfoglalva.
2014. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/169 A kérdező kommentje:
Ha te így gondolod.... de itt senki nem hülye :) És nem kötelező jelentkezni!
2014. jan. 6. 19:53
 138/169 anonim válasza:
64%
Én is csatlakoznék, mert nincs kivel megbeszélnem a depressziós, szorongásos gondolataimat.
2014. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/169 A kérdező kommentje:
138-as hozzászólónak: Ment a privát üzi, ne felejtsd el elolvasni :)
2014. febr. 20. 21:03
 140/169 anonim ***** válasza:
48%

Ajánlom figyelmetekbe:

http://www.youtube.com/watch?v=xvX4EomUiKg&list=FLCgtomqrM3_..


Amúgy egész jónak tűnik a kezdeményezésed.

Jól látod a gyógyszer=gyógysz@rral.

Mielőbbi gyógyulást!

2014. febr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!