Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérdésem volna hogy aki...

Kérdésem volna hogy aki meggyógyult valamilyen módon, gyógyszeres kezelés nélkül pánikbetegségből, legyen az légzőgyakorlat, legyen yoga akármi kérem ossza meg. Na kinek mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségből erős önszuggesztióval lehet kimászni. Meggyőzöd magad, hogy nincs semmi probléma
2012. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok ilyet mondani!

Ha súlyos a pánikbetegség, akkor kell a szorongáscsökkentő.

Kezdetnek biztosan kell, nem ördögtől való dolog, nem kell bedőlni annak, hogy narkós leszel, meg hasonlók, van olyan állapot, amikor annyira kivagy, hogy gyógyszer kell rá!

Olyan, mint más betegség, egyszerűen meg kell nyugtatnod az idegrendszeredet, ami valamiért túlfeszült, túlfáradt, ne félj a gyógyszertől, később el tudod majd hagyni, csak legyen egy jó orvosod.


A másik a pszichológus, aki feltárja az okokat, és nagyon sokat segít.


A többiben, mint jóga, légzés, autogén tréning én nem hiszek, ezek ideig óráig jók, de csak elnyomják a problémát, az esetek nagytöbbségében a baj visszajön, csak más formában, mondjuk kényszereid lesznek, vagy megbetegszel.


Fel kell tárni az okokat, és ha túl erős a szorongás, akkor gyógyszert kel szedni, de nyugi, nem életed végéig!


Kérj segítséget szakembertől, azért vannak, hogy segítsenek, ne magadat próbáld kezelni!


Meg fogsz gyógyulni, csak MENJ SZAKEMBERHEZ!


Sok sikert, kitartást, menni fog!

2012. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kineziológushoz jártam és teljesen meggyógyultam. Ha gondolod írj privátban szívesen leírom részletesen, ha érdekel megadom a kineziológusom telefonszámát is.

2013. jan. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Helló, nem tudom, aktuális-e még de nekem a transzlégzés segített, és az agykontrollról is hallottam, hogy valaki meggyógyult. Szerintem az önszuggesztió és a hipnózis is jók lehetnek. A hipnózis/transzlégzés/agykontroll mélyebbre megy, azzal rövidebb idő alatt is menni fog, önszuggesztió időigényes, de az is hatékony, csak ott fél évig kell vmit ismételgetni vagy hallgatni.
2014. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!