Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne erre a megoldás?...

Mi lenne erre a megoldás? Hogyan menjek úgy szakemberhez, hogy a férjem nem tudja meg?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy segítségre van szükségem, mert néha egészen feszült vagyok, és szinte úgy érzem, mintha nem is én lennék, úgy is viselkedem. A párom ebből csak annyit vesz észre, hogy ok nélkül hisztizem. Viszont ő nem hisz a pszichológusokban és szerintem még meg is sértődne, hogy miért nem vele beszélem meg, ha valami problémám van. Viszont igazából én magam sem tudom, hogy mi a probléma. E a másik gond is: hogy a párom azzal jön, hogy másoknak sokkal nagybbak a problémái, és nem érti, hogy nekem egyáltalán mi problémám lehet az életben...

Nem tudom mit tegyek, el vagyok keseredve, viszont nagyon rosszul érzem magam mostanában, sokat sírok (máskor meg semmi bajom nincs), sokszor leszek ingerült és ez így nem mehet tovább, attól félek, hogy a kapcsolataim vagy esetleg a munkám is rámegy hosszú távon...


2012. okt. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szimplán keress fel egy pszichológust és menj el hozzá, ha nem akarod hogy a férjed megtudja kérj meg valami barétnőt stb-t hogy alibizzen neked hogy elmentetek vásárolni stb, a pszichológust pedig köti a titoktartás így tőle sem tudja meg senki. De menj el mindenképpen mielőtt még nagyobb gondjaid lesznek!
2012. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szimplán menj el a háziorvoshoz. Ők már alapból kapnak pszichiátriai képzést, így el tudják dönteni, van e szükséged valamilyen gyógyszerre, vagy szakorvosra. Oda csak elmehetsz, nem? Azt onnantól meg a doki tudja mit csinál. Nem kell erről beszámolnod a férjednek.
2012. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Attól is lehet
2012. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!