Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azért éljek, hogy mások...

Azért éljek, hogy mások röhögjenek rajtam?

Figyelt kérdés

Én már nem bírom!

Egész életemben szendvedtem a külsőm és a tulajdonságaim miatt az általános és középiskolai életem is pokol volt de életben tartott az, hogy később talán fognak jó dolgok is történni velem.

Egyik nap is amikor sétáltam az utcán, egy csapat fiatal kiröhögött és beszóltak.


Sokan azt mondják és írják, hogy az öngyilkosok milyen gyávák, de miért éljek ha nem történnek velem jó dolgok, csak egyre több rosszat kapok.

A külsőm miatt ráadásul egész életemben szűz maradok, barátnőm sem lesz soha.

A szüleimet sajnálnám mert biztos rossz lenne nekik ha öngyilkos lennék, de elfáradtam már a mindennapos küzdelemben.

Ráadásul a semmiért küzdök mert nem javul soha semmi.


Amikor próbálok javítni a helyzetemen(Azt mondják, hogy segíts magadon és Isten is megsegít) az se jön össze.

Pl elkezdetm edzőterembe járni, hogy próbáljak a testalkatomon javítani, de egy betegség miatt abba kellett hagynom, és a tanulmányaimat is meg kellett szakítanom, azóta a szemem is elkezdett romlani.



2012. jún. 10. 18:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
Mi a baj veled? Le tudnád írni, hogy a külsőd mitől annyira szokatlan?!
2012. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is hasonló életem van, és sokszor kérdezgetem magamtól, hogy minek vagyok még életben??


akarsz beszélgetni priviben?

2012. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan mi a gondod? Azaz hogy nézel ki? Hány éves vagy?

Vörös hajú vagy szeplőkkel? Vagy szemüveges, pattanásos? Kiálló fogaid vannak? Púpos vagy? Ha kicsit leírnád, könnyebb lenne választ adni.

2012. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, és a járásom, az orrom, és a remegésem ami feltűnést kelt leginkább.
2012. jún. 10. 18:55
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! A belső értékeid egyszer majd megérintenek egy olyan lányt, aki megért. Egyébként jársz orvoshoz, vagy valamilyen kezelésre? Amúgy pedig van társaságod?
2012. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
61%
Ne add fel! A belső értékeid egyszer majd megérintenek egy olyan lányt, aki megért. Egyébként jársz orvoshoz, vagy valamilyen kezelésre? Amúgy pedig van társaságod, barátaid?
2012. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj van barátom aki elvesztette az egyik lábát egy autóbalesetben és megégett az egyik oldala. Az arca is, a fél fején haja sincs, ezért borotválja az egész fejét.

Jókedvű srác, elvégezte az egyetemet, jár szörfözni (egy lábbal) sportol, rengeteget bulizunk, hülyéskedünk, utazunk. Tavaly ősszel költözött össze a barátnőjével, akit már a baleset után ismert meg. A lány nagyon csinos okos. Nem azon múlik hogy nézel ki, hanem azon, hogy te mennyire tartod értékesnek magadat

2012. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nincs nekem semmilyen értékem.

Orvoshoz nem, de pszichológushoz járok.

2012. jún. 10. 19:10
 9/40 anonim ***** válasza:

Valahogy ez a blog jutott eszembe hirtelen:

[link]

2012. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Nekem meg ez jut eszembe mindennap:


[link]

2012. jún. 10. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!