Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért provokál? Depressziós...

Miért provokál? Depressziós vagyok és jót nevet rajta.

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy betegségem miatt depressziós vagyok. És hiába mondom a barátomnak, hogy legyen rám tekintettel, támogasson stb stb. Röhög rajtam, hogy miért "hisztizek" (amikor "csak" leszólja, hogy milyen kicsik a melleim (?) oké... aztán meg les, hogy miért nincs önbizalmam se, meg miért nem mosolygok állandóan.


Hogyan ne kapjam fel a vizet túl gyorsan? Tudom, hogy hisztis vagyok, de elegem van ebből! Utálok hisztisnek lenni, de csak holnap állítja be az orvos a gyógyszert.



2012. nov. 22. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a válasz, hogy ha szeretne, nem tenne ilyet, biztos nem hangzik túl örömtelin... pedig szerintem ez van. Nem biztos, hogy ő a legjobb pár, akiről álmodhatsz :(
2012. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet...de utána meg el kezd sírni...és ÉN érzem magam kőszívűnek vele szemben...most is átment a másik szobába hisztizni...olyan gyerekes
2012. nov. 22. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos attól még, hogy sír utána, bánt. Persze szerintem mindkettőtökre ráférne egy jó kis pszichológus is. Nem gondolod, hogy segítene?
2012. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lennél depressziós, ha normális barátod lenne, akinek tetszel és szeret. Ha nem tetszenek neki a kis mellek, keressen magának nagyobbat. Ennyi. Ezzel pl. visszavághatsz neki. De azt is mondhatod, hogy még mindig nagyobb a melled, mint a micsodája. :) Hidd el, egyből jobb kedved lesz, ha megvéded magad és az önbizalmad is nő, ha kiállsz magadért. Azért ÖN-bizalom, mert lényegtelen, mint mond vagy gondol a másik. Az önbizalom nem a barátod véleményétől függ, hanem a te hozzáállásodtól. Állj a sarkadra és jobb lesz!
2012. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, amúgy tényleg jó lenne egy normális pszichológus...most épp beszélek egy lánnyal, ő annak tanul...sokat segít ő is meg ti is! :)

Csak nehéz felépíteni az önbizalmam, mert ő előtte mikor még egyedül voltam, akkor nagyon magabiztos voltam. De állandóan "nagy melleket" keres a neten is...meg arra rejszol...és még nekem mondja, hogy fogadjam el magam. múltkor tele volt a számítógép hülye gusztustalan nagymellű perverz linkekkel...múltkor azt mondta, ha legalább a duplája lenne az már normális...szerinte olyan lapos vagyok, mint ő (75/B)

2012. nov. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!