Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy valami...

Miért érzem azt, hogy valami hiányzik?

Figyelt kérdés
Volt egy műtétem 5 nappal ezelőtt...azelőtt még sosem műtöttek. Egy jóindulatú daganat, ami 16 éves korom óta ott volt a testemben. (most 18 vagyok) Két nappal később rámjött a műtét utáni stressz, sírás. 2 napon keresztül folyamatosan csak sírtam. Most már valamivel jobb. Még is úgy érzem, még nem adtam ki magamból..nem is tudom. Valami még nincs rendjén, valami még hiányzik. Mi lehet az?
2012. nov. 26. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a köldök sérvvel,hogy amikor leszedték,még utána is azt éreztem,hogy valami nincs rendbe,de elmúlt.

Szerintem attól félsz,hogy vissza nő és rossz indulatú lesz.Ne gondolj rá ,tereld el a gondolatod.Nem lesz semmi baj!

2012. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!