Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tud megoldást? Vagy orvosi...

Ki tud megoldást? Vagy orvosi segítség? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nővérem mesélte,aki 10 évvel idősebb nálam,hogy 5 éves koromban mindig bebújtam anyám szoknyája alá,és ott zokogtam,mert mindig volt valami bajom.Anyám ezt megunta és onnantól fogva állandóan vert,szivatott mindenben,és szinte utált még 15-16 koromban is.Ebből kifolyólag nem túl jó idegrendszerrel kezdtem az életemet.17 évsen megismerkedtem egy 15 éves lánnyal,és egymásba szerettünk,egymás szüzességét vettük el.Már akkor fura volt,hogy túlságosan szerettem,valószínűleg Ő adta az első igazi szeretetet az életemben,ami számomra nagyon mély érzést okozott.Szinte függtem tőle,mintha az Ő szoknyája alá is be akartam volna bújni.8 hónapig jártunk,ez 1986-ban volt,vége lett,elmúlt.

Mit ad élet,13 hónapja összejöttünk megint,azonnal indult a szerelem,csak az a baj hogy most 43 évesen ugyanez a helyzet,sőt még rosszabb,mert a 25év alatt sokminden kellemetlenségen keresztül mentem,és mégrosszabbak az idegeim.Megint függök tőle,istentelenül imádom,már a testmelegétől is felizgulok.2 hete külön élünk,másik kerületben(Bp.),főleg a neki2,nekem1 gyerek már sokan voltunk 5-en egy lakásban.Át szokott jönni hétvégén.Betegesen hiányzik,minden gondolatom nála jár,aludni,dolgozni is alig tudok.Mástól visszahallottam,hogy sok belőlem ,az agyonszeretésemből,féltékenységemből,stb.Nem mentünk szét,de félek,hogy elhagy,és összeomlok.

Kéne segítség,orvos? vagy mi legyen?Csak ennél a lány/nőnél van ez.Kezeltetni akarom magam,mert megbolondulok.Mitől van ez?Az elveszítés félelme?



2012. dec. 4. 17:56
 1/1 anonim válasza:
Én ugyan ilyen vagyok csak lányba és most vagyok 17 éves..megszenvedtema poklok poklát..most sem bíork nélküle 1 percet sem.. és még csak nem is szeretett soha igazán..csak kellett neki valaki:(
2012. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!