Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax-ról mik a tapasztalatok?...

Xanax-ról mik a tapasztalatok? Hozzá lehet szokni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok depressziós, csak szociális szorongás kínoz. Plusz nagyon idegesítenek a zajok és minden kissebb zajra felébredek. Régebben pánik rosszulléteim is voltak.
2009. aug. 19. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Te úgy rászoksz majd mint a franc, mellesleg kezeltesd magad ne Xanax-olj mert 1x elteszed magad láb alól
2009. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
engem fél szem kiüt.egyik rokonom eszi mint a cukrot..meg is látszik rajta...
2009. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Inkább Mariska nénihez fordulok mint a Xanax-hoz. A Xanax egyenlő a golyóval.
2009. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos hozzá lehet. Én évekig szedtem,most próbálok leszokni róla,de olyan,mint egy drogelvonó. Iszonyú rosszullétek,feszültség,néha törni-zúzni tudnék. Ne próbáld ki.
2009. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ez brutális! Nem is értem, hogy írhatta fel a doki csak úgy, lazán. Ráadásul nem is kértem. Śejtettem én hogy ez nem egy mezei placebo, ezért kérdeztem. Kb. egy hónapja meg van a recept, de ezek után gyorsan el is felejtem!
2009. aug. 19. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt hasonló problémám,nekem is felírt a doki nyugtatót,meg kedélyjavítót,most nem jut eszembe a nevük,de még az volt a szerencsém hogy utánaolvastam a neten,és szinte mindenki rászokott,és nem bírják abbahagyni./a dokinak csak jó ha sok ilyen receptet ad ki,mert ezután ő kap lóvét/.Így aztán nem mertem elkezdeni szedni hál'isten,nem is mentem el kezelésre,hanem megpróbáltam magamban helyre rakni ezt a dolgot,és egy idő után elmúlt.Mondjuk vannak olyan súlyosabb esetek amikor szükség van valamilyen gyógyszerre.Nekem az segített,hogy a témában elmerültem,mindent elolvastam,és kezdtem másképp tekinteni erre az egészre.Én drukkolok neked hogy sikerüljön ebből kimásznod,nagyon sokan szenvednek ilyesmiben:(
2009. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekre a tünetekre ne szedd!

Egyébként háziorvos írta fel??

2009. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A gasztroenterológus írta fel, mivel a szorongás miatt emésztési gondjaim is kialakultak. Ez méginkább elkesesített. Még a rákot is bemeséltem magamnak, de szerencsére szervi elváltozást nem találtak, "csak" ibs gyanút. Így megnyugodtam, és már ettől sokkal jobban vagyok:) Plusz a nyári hónapok is jót tettek. Viszont már megint közeledik az a rohadt ősz, és az engem nagyon le tud törni:( 30/F
2009. aug. 20. 00:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként kb. 1 évig szedtem egy enyhe gyógyszert, és jártam kontrollra a dilidokihoz. De úgy érzem, én is saját magam győztem le a pánikot. Ahogy te is, én is a neten sokmindent megtudtam erről a nyavajáról és eldöntöttem hogy nem érdekel tovább, lesz ami lesz. Nincs értelme agyalni, mert annál rosszabb.
2009. aug. 20. 00:37
 10/11 anonim válasza:
Szia. Nekem mindig sikerül abbahagynom. Pl. 10 napja nem szedtem be. Én pl. 0.25öset szedek.
2009. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!