Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iszonyúan leégettem magamat a...

Iszonyúan leégettem magamat a pszichológus előtt, inkább vissza se menjek hozzá?

Figyelt kérdés

Depressziós és szocfób vagyok, nemrég kezdtem el (TB-s) dokihoz járni.

Eleve attól is bűntudatom volt, hogy öt alkalom utáni állapotfelmérő teszten (is) látszott az állapotromlás.

Aztán végig nem tudtam odafigyelni, volt olyan, amit NÉGYSZER is visszakérdeztem, mert egyszerűen teljesen szétcsúsztam. És mikor már akkor sem értettem, akkor kis híján elbőgtem magam, meg is kérdezte az ipse, hogy kérek-e zsebkendőt... Persze nem bőgtem el magam, inkább gyorsan mosolyt erőltettem az arcomra, de rettenetes állapotban jöttem el, nem tudtam együttműködni amikor relaxációt akartunk gyakorolni, képtelen voltam becsukni a szemem, és nem keresztbe tett kézzel ülni, valamint a legegyszerűbb kérdésekre se tudtam válaszolni, ezért hamarabb elmentem. Amint kiléptem az ajtón kirobbant belőlem a bőgés, szerencsére nem látta senki, de iszonyú megalázó volt, hogy annyira hülyén viselkedtem, utálom, hogy azt gondolja, hogy annyira sötét vagyok, hogy egy egyszerű eldöntendő kérdésre nem tudok válaszolni, nem tudom visszamenjek-e...

Úgy érzem szétcsúsztam, végképp megkattantam, inkább megölöm magam, de visszamenni/ elvegetálgatni itthon nem akarok


2012. dec. 15. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozott már ilyennel, mivel ilyen emberekkel foglalkozik. Nem értem ebben mi a ciki.
2012. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hüyleség, mert mégiscsak azért járok pszichológushoz, mert GYENGE vagyok, mégsem bírom elviselni, hogy valaki ezt tudja rólam, meg hogy totál hülyének néz, mikor elvileg nem is vagyok annyira az, magam sem értem, miért nem voltam képes válaszolni a kérdésekre. Ott volt a fejemben a kész válasz, és a torkomba mintha betont öntöttek volna
2012. dec. 15. 15:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy elmentél. Szerintem jó úton vagy, ne add fel! Pszichológusnál mindent lehet.
2012. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a linket is!

Egyébként pont az a baj, hogy nem is beszélek szinte! A pszichológus is megmondta, hogy így nem tud segíteni, ha ő beszél többet, de én valamiért iszonyú nehéz beszélnem, pedig nagyon szimpatikus a pszichológus. (Előtte négy másiknál is voltam, ők szerintem többet ártottak, mint segítettek)

2012. dec. 15. 15:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus mej vissza és légy türelmes. Ki kell, hogy alakuljon a bizalom és az bizony nem könnyű! Ha ez megvan, tud majd segíteni, de ha máshoz mész, kezdheted elölről abizalom építését, ami pedig csak egy szimpatikus emberrel működhet.
2012. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy TB álal finanszírozott, 20 alkalmas, ebből már vagy hét lement, és félek, hgoy csak vesztegetem az időm, és mire teljesen kialakul a bizalom, addigra letelnek az alkalmak, és ott maradok újból egyedül
2012. dec. 15. 16:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, pszichológus előtt NEM LEHET leégni. Pont arra van, hogy ott lehessél olyan, amilyen máshol nem mersz. Mindent látott már többször is, ezt is. Szóval menj vissza bátran.
2012. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mindenki gyenge! Mert emberek vagyunk! Menj vissza mindenképp
2012. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csakhogy úgy elrohantam. Megkérdezte, azért megyek-e jövőhéten. Nem válaszoltam semmit, ő meg mosolyogva modnta, hogy azért reméli... Ebből már úgyis az jött le, hogy nem és én akkor is égőnek nézem. Az oké, ha más elbőgi magát, meg nem képes odafigyelni de NÁLAM nem oké...
2012. dec. 15. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát vár. Menj vissza nyugodtan, hogy végigcsinálhassátok, amit elkezdtetek. Ha nem mész oda, nem tud segíteni.
2012. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!