Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik antidepresszánst szednek...

Akik antidepresszánst szednek és jobban vannak tőle, nem érzitek úgy, hogy ez csak egy látszat boldogság? Valóban szépnek látjátok már az életet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, kíváncsi vagyok tényleg van-e olyan, aki szebbnek látja az életet tőle?Egy darabig én is szedtem, de csak álmos lettem tőle meg még idegesebb, azóta hagyom a fenébe.Nem hiszem, hogy a dilibogyóban meg lehet találni a boldogságot, én inkább más dolgokban keresem, de tudom, hogy az sajnos úgyis múlandó.
2012. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes. Én szeptember óta szedek gyógyszert. Nem éreztem, hogy jobban lennék, inkább elnyomott, mindig álmos voltam.

És tegnap előtt óta abbahagytam (orvosom nem tudja ezt), de nem bírom, mert 8-kg-t híztam tőle, ezért is hagyom abba.

2 napja olyan feldobottnak érzem magam, olyan szabadnak.

Viszony van hátránya, megint nem tudok aludni.

De le akarok a gyógyszerről szokni.

2012. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért szedsz vmi gyógyszert? Ha igen milyet?
2012. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) még nem, de erősen gondolkodom rajta, ugyanis az utóbbi időben sok rossz dolog történt velem... elvesztettem az életkedvemet teljes mértékben, a depresszió összes tünetét produkálom úgymond, ahogy utánajártam az interneten. Gondoltam rá, hogy elmegyek pszichológushoz, aztán hátha tud valami gyógyszert adni, amitől jobb kedvem lesz.
2012. dec. 27. 19:58
 5/7 A kérdező kommentje:
vagyis pszichiáterhez
2012. dec. 27. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, én az antidepresszánsokról még soha jót nem hallottam... káros hatásukról viszont annál többet.
2012. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ilyen gyógyszerek tüntetet kezelnek.egy hormont piszkálnak az agyba, emellett elengedhetetlen egy pszichoterápia. az iylen gyócereket amugy mindenkinek dobálják már lassan..nem is dolga az antidepresszánsnak boldogságot generálni.. csak kisöprögeti" az utat hozzá..viszont a mellékhatáasi ha vannak, mindig mások. éppenséggel az is lehet a mellékhatása amire irják. ennek kiküszöbölésére spec ott van a B6 vitamin ami pontosan ugyanazt a hatást éri el mellékhatás nélkül,egyre többen javaosolják inkább ezt..
2013. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!