Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós, idegbajos kezdek...

Depressziós, idegbajos kezdek lenni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Új iskolába járok mert most kezdtem a kilencediket. Eddig jó osztályom volt,az újat nem szeretem. Nem bántott egyik se meg semmi de szar. Nincs összetartás meg semmi, a másikkal ellentétben. Az iskomlába lányok közül akinek nincs baszható teste, nem rakja ki mindenét stb nincs esélye barátságra senkinél, néha ki is nézik. 8 osztály van a suliban, tehát nem vagyunk olyan sokan. A tanárok is szarok. Eddig aki ide járt mindenkk mondta, hogy milyen jó iskola meg minden de én nem ezt tapasztalom. Egész nap öl az ideg, délután próbálom magamból kiadni de elkezdek beszélni anyámmal és mondja, hogy "ne szenvedj már. nem érted meg hogy nem érdekel?" stb. De úgy érzem most is, hogy mindjárt felrobbanok a feszültségtől. Mondtam anyámnak, hogy másik iskolába akarok menni, ha kell vonatozok is de nem engedi. Tényleg éjjel-nappal azt érzem, hogy meghalok ha még egyszer oda kell mennem. Idegeskedek mindig, kezdek agresszív lenni mert elfolytok mindent, főleg, hogy már anyámat idegesítem vele. Nagyon sokat sírok a suli miatt, legtöbbször már csak azért mert tehetetlen vagyok és már annyira ideges vagyok, hogy elbőgöm magam. Most is a sírás kerülget. 20 éves koromra szívrohamot fogok mapni, vagy állandóan remegni fogok mert tönkremegyek idegileg. Le tudom szarni, de ha felidegesítenek azt nem. Családi vonás, a dédnagyapámat, anyámat is hamar fel lehet és ők robbantak de természetesen én nem tehetek semmit mert kirúgnak, azon kívül, hogy elfolytom magamban. Olyan mintha lenne egy kis láda az agyadban, amibe csak gyűlik a harag, feszültség és érzed, hogy kezd tele lenni de nem űrítheted ki. Mit tegyek? Lány vagyok.
2013. jan. 8. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Es kerlek ne irjatok, hogy minden iskolas ezt erzi, mert akarkivel beszelek mar mindenkinek jo a suli. A noverem is csak az elso 1-2 hetet utalta. Kesobb mar imadta. Viszont nekem mar eltelt fel ev es taan rosszabbul erzem magam mint eddig.
2013. jan. 8. 15:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2013. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pszichológus segít ilyenkor, tapasztalatból beszélek. Ha érdekel valami, írj privit. Amúgy az én iskolám is kívülről elitiskola, belülről pokol. Gondolkozz el a pszichológuson, a sulin nyilván nem tud változtatni, de a hatalmas feszültséget és szomorúságot feldolgozhatod vele. Megéri.

15/L

2013. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!