Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi is az anyakomplexus? Hogy...

Mi is az anyakomplexus? Hogy alakul ki? Esetleg nekem is anyakomplexusom van? (többi lent)

Figyelt kérdés

17éves átlagos srác vagyok, szüleimmel nincs gond, anyukámmal minden nap vitatkozunk tehát nem annyira jó a kapcsolatunk, nincs az a szoros kötődös meg ami illene hogy legyen.

Nekem az idősebb nők tetszene, sőt kijelentem hogy csak az idősebb nők tetszenek, velük eltudom képzelni az életemet. És idősebb nő alatt 30-40-50es korosztályt értem. Minden térem nagyon bejönnek nekem, szexuálisan is, viselkedésileg is, és az érettségük miatt különlegesen kiemelném őket. Lehet valami probléma van velem, csak nemtudom hogy miért , és hogyan alakult ki. Szerintetek anyakomplexusom van?

És hogyan orvosolható?

!Azt hozzátenném, hogy tisztában vagyok vele hogy az ilyen kérdésekből nagyon sok van, de ez egy kicsit más helyzet, ezért is szerettem volna választ kapni rá. Mivel a többség helyzete olyan, hogy vagy meghalt az adott szülő, vagy nem beszéltek már rég ...és a többi és a többi.



#nő #anyakomplexus #orvoslás #anyakomplexus kialakulása
2013. jan. 20. 01:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
talán úgy h anyáskodjanak felettem. Ők irányitsonak, mivel én még tapasztalatlan vagyok a szexben.
2013. febr. 17. 17:06
 12/22 anonim ***** válasza:

Háát.. akkor lehet benne anyakomplexus.:-/ Elvileg azt mondják, hogy az apa/anyakomplexusnak nem az a lényege, hogy idősebb a másik fél, hanem, hogy a kapcsolatban "gyerekként" veszel részt. Ezt akár kivitelezheted egy korodbelivel, akkor is igaz rád.

Nem tudom mennyire lehet egy ilyet orvosolni, de nem árt átbeszélni egy szakemberrel.

2013. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
parázok a szakemberektől.
2013. febr. 17. 20:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért?
2013. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

nemistudom. a lényeg h nem tudok bennük bizni.

más megoldást kell találni.

2013. febr. 18. 15:34
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát azután az egy csekély tapasztalat után az iskolapszichológussal, nem kéne elhatározni, hogy nem tudsz bízni bennük.:) Érdemben kezdeni valami ilyen dologgal csak velük lehet.

De még elég fiatal vagy, bontogasd szárnyaid, ismerkedj, éred jól magad, és akkor rágd magad az anyakomplexus problematikáján, ha ez gátol téged valamiben. Ha nagy problémává nőné ki magát akkor a szükség úgyis rávisz, hogy szakember segítségét kérd, amúgy meg lehet, hogy nem is lesz vele problémád, mert így is megtalálod a boldogságod, és semmiben sem szenvedsz hátrányt miatta.

2013. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
remélem h nem lessz ez miatt problémám.
2013. febr. 18. 17:24
 18/22 anonim válasza:
100%

Üdv, a clubban... :) Velem is ez a helyzet de szerintem nincs ezzel semmi gond... én 18 éves vagyok de a fiatalabb csajok nem hoznak nagyon lázba már.(kár hogy csak azokkal jön össze a dolog.)

Véleményem szerint a fiatal lányok még komolytalanok... míg a "milf"-ekbe több felelősség tudat van és érettebbek.(nem azért mondom de ritka a 14-18 körüli komoly lányok.) Nem véletlenül vágyok komoly kapcsolatra... igazából elegem lett az 1-2 hetes kapcsolatokból, és valljuk be hogy idősebbtől lehet tanulni, és persze melyik férfi nem kívánna meg egy egészen dögös 30-40 éves nőcit aki teljesen jól tartja magát. :) Fel a fejjel, információim szerint most ez a 30-40-es korosztály eléggé kapós a fiatal husikra.

2014. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
bár úgy lenne :D
2014. szept. 1. 06:17
 20/22 anonim ***** válasza:
Lehet érettebb vagy, mint hasonló korú férfitársaid és ezért vonzódsz az idősebb nőkhöz. Vagy egyszerűen szexibbnek látod őket és kész. Nincs ebben semmi pszichés probléma csak sokkal nehezebb párt találnod hosszú távra. Egy bizonyos 30-as korod után viszont 100% elgondolkozol majd azon hogy gyermeket szeretnél, illetve hogy apa szeretnél lenni. Azt tudnod kell hogy a 40-45 év feletti nők már családi körülményeik és egészségi okok miatt sem vállalnak babát csak sexet ezerrel, az meg kinek kell de őszintén. Persze van kivétel de ritka. Ezen érdemes elgondolkoznod de nagyon mert fájni fog ha látod azt hogy a kortársaid, haverjaid milyen büszkék lesznek majd családjaikra, te pedig ott kullogsz lehajtott fejjel az asszony felnőtt kölykei mellett stb. Nekem is volt idős, 20 évvel idősebb barátnőm, imádtam de nem volt közöttünk semmi mert terveztem az életem és akkor ismerkedtem meg akkori párommal aki 4 évvel volt fiatalabb nálam. A szülők szétcsesztek bennünket. 39 évesen családtalanul jóformán csak elpazaroltam az életem, részben az én hibámból de nálam idősebbel soha sem kezdenék.
2015. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!