Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi is az anyakomplexus? Hogy...

Mi is az anyakomplexus? Hogy alakul ki? Esetleg nekem is anyakomplexusom van? (többi lent)

Figyelt kérdés

17éves átlagos srác vagyok, szüleimmel nincs gond, anyukámmal minden nap vitatkozunk tehát nem annyira jó a kapcsolatunk, nincs az a szoros kötődös meg ami illene hogy legyen.

Nekem az idősebb nők tetszene, sőt kijelentem hogy csak az idősebb nők tetszenek, velük eltudom képzelni az életemet. És idősebb nő alatt 30-40-50es korosztályt értem. Minden térem nagyon bejönnek nekem, szexuálisan is, viselkedésileg is, és az érettségük miatt különlegesen kiemelném őket. Lehet valami probléma van velem, csak nemtudom hogy miért , és hogyan alakult ki. Szerintetek anyakomplexusom van?

És hogyan orvosolható?

!Azt hozzátenném, hogy tisztában vagyok vele hogy az ilyen kérdésekből nagyon sok van, de ez egy kicsit más helyzet, ezért is szerettem volna választ kapni rá. Mivel a többség helyzete olyan, hogy vagy meghalt az adott szülő, vagy nem beszéltek már rég ...és a többi és a többi.



#nő #anyakomplexus #orvoslás #anyakomplexus kialakulása
2013. jan. 20. 01:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez hasznos válasz.
2015. júl. 6. 18:16
 22/22 anonim válasza:
Szia ,ez nem biztos hogy anyakomplexus, èn nem tudom voltal e pszichologusnal, èn 42 eves vagyok , es nekem meg csak a fiatal ferfiak tetszenek, szerintem sok ilyen eset van de nem tudom mitol lehet
2016. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!