Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan hogyan tehetjük...

Mentálisan hogyan tehetjük elviselhetővé a telet?

Figyelt kérdés

Az eszemmel tudom, hogy ezen az égövön természetes, hogy van tél is. Azzal is tisztában vagyok, hogy ellene nem tudunk tenni semmit. Ugyanakkor arra keresem a választ, hogy tudatosan hogy tehetjük mindezt élhetőbbé, szenvedésmentesebbé? Mert sajnos a bányaló sötét hetekre beborulást, a dög hideget nem tudom szépnek látni. A havas tájat, amíg nem locspocsozik és még süt is a nap, azt igen, de ez a bányaló sötét ez nagyon rossz. No meg egyszerűen az ember ráun a télre. Karácsony, újév még ok, de a január-február csak egy kötelező szenvedés. Most meg, hogy bő hónapja ez megy, már nem vicces.

Ki hogy vészeli át?



2013. jan. 20. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,de nekem a tavasszal,nyárral van ilyen problémám,+szorongás,irtó rossz,ha valahova kell mennem olyankor,kisérettel elviselhetőbb.25 L
2013. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én egyszerűen nem veszek róla tudomást. átvészelem, mint ahogy a medve téli álmot alszik. jövök megyek, végzem a dolgom, és nem törődök vele. úgy is eltelik valahogy gyorsan. ha foglalkoznék azzal hogy ronda, szürke, sötét, mocskos latyakos, hideg ... belebetegednék. ezért inkább ilyen elterelő hadműveletet alkalmazok.
2013. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Igaz én azért nagyon megszenvedek ezzel a rossz hangulattal, de próbálok túl nagy jelentőséget nem tulajdonítani neki. Csinálom a feladataimat, még erőmön felül is. Annál rosszabb nincs, ha az ember önsajnálatba merül.
2013. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
régen egyébként én is depós lettem télen, aztán rájöttem, hogy magammal szúrok ki. és megpróbálok nem tudomást venni róla, vagyis nem ábrándozom a nyárról. Mondjuk ma olyan szépen sütött a nap, úgy örültem neki, olyan volt, mintha tavaszodna. örültem a napsütésnek.
2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!