Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. , TB-s pszichiáterre...

S. O. S. , TB-s pszichiáterre lenne szükségem, de vidéki vagyok, és az itteni egyszerűen katasztrófa, ismer valaki Pestit, ahol fogadnak?

Figyelt kérdés
Járok pszichológushoz, Pestre, de ő azt modnta, mindenképp gyógyszer is kell, ezért keressek fel egy pszichiátert is párhuzamosan, csak hogy az itteninél egyszer voltam régebben egyszer, de katasztrofális volt, ha csak rágondolok gyomoridegem lesz és hányingerem, hozzá semmiképp nem megyek vissza. Vajon máshol már nem fogadnak, most, hogy megváltoztatták a rendszert? Nincs pénzem magánra, most akkor mit csináljak? Adjam fel, és nyírjam ki magam?
2013. jan. 24. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

én ajánlom figyelmedben az alábbi videot:

http://www.youtube.com/watch?v=_VCc_HZytKg

1. rész, nézd végig.

2013. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod, én próbátlam gyógyszer nélkül is rendbe jönni, nem tudom, hogy kinek higgyek, a pszichológus, akihez járok, ő is először ellene volt, de most ő javasolta, hogy mégis kellene valami, mert így nem fogunk tudni haladni, annyira a padlón vagyok fizikailag is már, nem tudom.. Akkor mit csináljak?
2013. jan. 24. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi a bajod.
2013. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként megnéztem a második részt, egyáltalán nem győzött meg, nagyon manipulatív videó...
2013. jan. 24. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
persze ,hogy az, ezt is finanszírozzák. Viszont ennek van tanulmányi alapja is. Csak ilyen jól egy videó sem foglalja össze a lényeget.
2013. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valaki más, aki válaszolna is a kérdésemre? :S
2013. jan. 24. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem szabad feladni, ezt a fogalmat töröld ki a szótáradból!!


Amúgy pedig valóban, elsősorban elárulhatnád mi a probléma, úgy könnyebb segíteni. Depresszió? Szorongás? Pánikbetegség? Vagy komolyabb, mint pl skizofrénia, stb?

2013. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Depressziót és szociális fóbiát diagnosztizált a pszichológus
2013. jan. 24. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, minden SZTK-ban fogadnak, de ha nem vagy helyi lakos, akkor kell fizetni valami minimális díjat (1-2 ezer Ft).
2014. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!