Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Először füveztem és azt...

Először füveztem és azt hiszem utoljára. Miért volt para flashem egymás után kétszer?

Figyelt kérdés
Először nagyon nevettem úgy éreztem órák óta nevetek a semmin és nem tudom elmagyarázni min nevetek,de már unom és fáj a hasam a nevetéstől. Aztán éreztem,hogy hányingerem van,leültem,akkor elkezdett nagyon verni a szívem de úgy mintha le akart volna állni. Szó szerint halálfélelmem volt,éreztem,hogy mindjárt meghalok ha nem történik velem valami amitől jobban leszek vagy nem megyek kórházba. Éreztem,hogy a halál ott kopog az ajtómon és elakar vinni,könyörögtem a srácnak,hogy segítsen mert ezt nem bírom..A Srác is be volt tépve de nagyon megijedt,nagy nehezen megnyugtatott,felvidított aztán újból rám tört,hogy mindjárt kiugrik a szívem és megfogok halni.. Rossz volt nézni,hogy esik az eső és megfagyok nem tudtam mi csináljak,már majdnem levetkőztem,hogy a levegőhöz jussak és jobban legyek. Miért lehetett ez velem egymás után 2x?:S
2013. febr. 2. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ezt akartam én is kifejezni, amit az előző, csak nekem nem sikerült. :)
2013. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jól írták, a "bio"=szintetikus KÍSÉRLETI thc, pár éves tapasztalattal. Nem pedig egy több millió éves növény. Nem kell csodálkozni ha mellékhatása van, kb olyan megbízható mint a legtöbb gyógyszer. :)
2013. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Túl sokat szívtál, túlzásba estél. Én is tapasztaltam ilyet azért volt mert nem tudtam a mértéket. Mára viszont pár slukk és elmúlik a szorongás, nálam kifejezetten előnyös hatása van az életemre.
2023. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!